Zatiahnuté
Bratislava
Henrieta
28.11.2022
Pedofilný otec dcérke (8) oblizoval genitálie!
Zdielať na
Krimi

Pedofilný otec dcérke (8) oblizoval genitálie!

Neuveriteľné nechutné správanie otca jej zrejme navždy zmenilo život. Iba osemročné dievčatko muselo trpieť sexuálne zneužívanie vlastným rodičom. Malá Johanka napokon sama prehovorila o tom, čo všetko doma zažívala...

Na Okresnom súde v Trenčíne v utorok pokračovalo pojednávanie s mužom, ktorý mal sexuálne zneužívať svoju osemročnú dcéru. Pôvodne ho poslali za mreže na 13 rokov. Muž sa odvolal a krajský súd vrátil vec prvostupňovému súdu pretože dievčinu nevypočuli zákonným spôsobom. Napriek tomu, že jej psychický stav nie je práve najlepší, musela vypovedať opäť.

Pred senát tak predstúpila dnes už 13-ročná Johanka. Tá mala popísať akým spôsobom ju jej otec zneužíval. Práve na jej výpoveď sa 43-ročný otec spoliehal. Od samého začiatku tvrdil, že ju nezneužíval. 

Podľa prvej Johankinej výpovede jej mal otec bozkávať a oblizovať genitálie. V utorok ale začala tvrdiť presný opak. Počas jej výpovede sudkyňa vylúčila z pojednávacej miestnosti verejnosť. Von musel ísť aj obžalovaný. Napriek tomu, že Johanka niekoľkokrát zopakovala, že otec ju nezneužíval a všetko si vymyslela, psychologička jej neuverila.

Súd aj preto dospel k záveru, že Radovan svoju dcéru zneužíval a pôjde do väzenia na trinásť rokov. Obžalovaný sa odvolal a verí, že ho oslobodí krajský súd.

tv joj

Súvisiace články

Najčítanejšie