Jasno
19°
Bratislava
Vratislav
18.6.2024
Smrteľná zrážka dvoch áut: O život prišla 81-ročná vodička
Zdielať na

Smrteľná zrážka dvoch áut: O život prišla 81-ročná vodička

JASTRABIE KRAČANY / Na križovatke medzi obcami Kráľovičove Kračany a Jastrabie Kračany došlo v utorok 21. mája k tragickej dopravnej nehode. Pri zrážke Fabie a Mercedesu sa fatálne zranila 81-ročná vodička. Na mieste zasahoval aj záchranársky vrtuľník. Vodičke Fabie už, žiaľ, pomôcť nedokázali. Ďalšie dve osoby previezli záchranári do nemocnice s vážnymi zraneniami.

Nehoda sa stala na ceste I/63 na odbočke Kráľovičove Kračany smerom na Jastrabie Kračany, informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave. Hlavná cesta je z dôvodu nehody uzavretá. Policajti vykonávajú odklon dopravy cez obec Vieska.

Pri nehode došlo k stretu medzi autom Škoda Fabia a Mercedes Benz. Podľa prvotných informácií 81-ročná vodička Fabie prichádzala do križovatky z vedľajšej cesty, pričom nedala prednosť v jazde Mercedesu prichádzajúcemu od Dunajskej Stredy. Vodička Fabie utrpela pri zrážke vážne zranenia, ktorým na mieste podľahla. Vodička Mercedesu, 32-ročná žena, a jej o päť rokov mladšia spolujazdkyňa skončili s vážnymi zraneniami v nemocnici. 

Súvisiace články

Najčítanejšie správy