Jasno
24°
Bratislava
Valéria
20.6.2024
Tragédia na cestách: Po zrážke s nákladným autom zomrel motocyklista
Zdielať na

Tragédia na cestách: Po zrážke s nákladným autom zomrel motocyklista

ŽILINA / Život 32-ročného motocyklistu si vyžiadala dopravná nehoda, ktorá sa stala v piatok 17. mája podvečer na križovatke Priemyselnej a Cestárskej ulice v Žiline. Informoval o tom hovorca Peter Ondák z komunikačného oddelenia Krajského riaditeľstva policajného zboru v Žiline.

​Príčiny zrážky sú zatiaľ neznáme

"Tridsaťročný vodič viedol jazdnú súpravu zloženú z ťahača a návesu po Priemyselnej ulici v Žiline. Následne z doposiaľ presne nezistených príčin, pri odbočovaní jazdnej súpravy vľavo na Cestársku ulicu došlo v križovatke k zrážke s motocyklom, ktorý viedol 32-ročný vodič. Pri nehode utrpel motocyklista zranenia, ktorým na mieste podľahol," uviedol Ondák.

Alkohol u vodiča nákladného motorového vozidla nezistili. U nebohého muža vykonajú pitvu. Cesta bola z dôvodu dokumentovania a odstraňovania následkov dopravnej nehody na nevyhnutne potrebný čas úplne uzavretá, premávku odkláňali na náhradnú trasu. Svedkovia, ktorí prechádzali popri hlavnej ceste počuli zvuk športovej motorky no už o pár sekúnd nasledovala silná rana. Motocykel skončil mimo cesty v protismere a vodič zostal nehybne ležať na ceste.

Súvisiace články

Najčítanejšie správy