Skoro jasno
-7°
Bratislava
Oldrich
3.12.2023
Tragédia v Petržalke: Z okna vypadli muž a žena, v bytovke našli mŕtve dieťa
Zdielať na

Tragédia v Petržalke: Z okna vypadli muž a žena, v bytovke našli mŕtve dieťa

BRATISLAVA / Tragickú nedeľu (19. marca) zažili obyvatelia v Petržalke na ulici Vyšehradská. V jednej bytovke počas dňa mali zomrieť tri osoby, z toho jedno dieťa.

Podľa informácií TV JOJ v popoludňajších hodinách vypadla z okna jedného z bytov medzi 4. a 6. poschodím žena, ktorá pád neprežila. Údajne mala mať bodné zranenia. O niekoľko hodín neskôr mali v jednom z bytov v rovnakej bytovke nájsť aj mŕtve dieťa. 

Polícia zasahovala v rovnakej bytovke aj približne o 10:00, keď z okna vypadol muž a dopadol na betónové parkovisko. Muža previezli do nemocnice, kde mal následne zraneniam podľahnúť. Malo ísť o rodinnú tragédiu a mŕtvymi majú byť súrodenci a dieťa ženy. Nešlo teda o partnerov. Žena aj dieťa mali viac bodných rán. 

Svetlo do prípadu vzniesla polícia

Ako na sociálnej sieti informovala Polícia SR, do bytu sa dostali krátko po 16:30. V ňom našli 10-ročného chlapca bez známok života. "Vec si na mieste prevzal vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave. Bližšie informácie poskytneme, akonáhle to situácia vo vyšetrovaní umožní," dodala polícia. Všetko sa odohralo v 7-poschodvej bytovke. 

Súvisiace články

Najčítanejšie správy