Jasno
21°
Bratislava
Adrián
23.3.2023
Krvavý incident na železničnej stanici: Muž viackrát bodol nožom iného muža
Zdielať na

Krvavý incident na železničnej stanici: Muž viackrát bodol nožom iného muža

KOMÁRNO / V piatok, 3. februára, dobodal pred železničnou stanicou v Komárne neznámy páchateľ mladého muža, ktorý pricestoval do mesta. Policajti už zakrátko vypočúvali podozrivého. Vedú trestné stíhanie za vraždu v štádiu pokusu.

Muž (26) v piatok večer krátko po desiatej pricestoval vlakom do Komárna za priateľkou. Pred stanicou ho napadol neznámy muž.

Práve telefonoval, keď ho znenazdajky oslovil a následne na neho zaútočil. Nezostalo len pri slovných útokoch. Páchateľ mladého muža dobodal do krku a do hrudníka, v ohrození života skončil v nemocnici, kde ho museli operovať.

"Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre vedie v tejto súvislosti trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin vraždy v štádiu pokusu," informuje Viktória Borloková, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre. 

Ihneď po čine policajti začali hľadať útočníka. Keďže pred budovou stanice nie sú žiadne priemyselné kamery a ani mesto v týchto priestoroch nemá kamery, vyžiadali si záznamy z okolitých podnikov. Pri pátraní po páchateľovi policajtom pomáhal aj služobný pes.

"Intenzívna činnosť komárňanských i nitrianskych krajských kriminalistov umožnila, že krátko po čine môžu pracovať s podozrivou osobou," uviedla Borloková. 

Podľa našich informácií má ísť o známeho recidivistu. "Viac informácií k prípadu nateraz verejnosti poskytnúť nemôžeme," dodala Borloková. 

Súvisiace články

Najčítanejšie správy