Zatiahnuté
19°
Bratislava
Benjamín
31.3.2023
Opitý vodič narazil do kopy snehu a zaparkovaného auta
Zdielať na

Opitý vodič narazil do kopy snehu a zaparkovaného auta

Archívna reportáž

LENDAK (OKR. KEŽMAROK) / Z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky obvinili vo štvrtok, 26. januára, kežmarskí dopravní policajti 28-ročného muža z obce Lendak v okrese Kežmarok. Informoval o tom hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove, Daniel Džobanik.

"Obvinený muž v stredu, 25. januára krátko pred 21. hodinou viedol v obci Lendak osobné auto Renault Megan. Pri jednom z rodinných domov prešiel s vozidlom do protismeru, kde narazil do snehu. V jazde v protismere pokračoval chvíľu ďalej, no narazil do zadnej časti osobného auta Suzuki SX4, zaparkovaného pri inom rodinnom dome. Toto vozidlo sa následkom nárazu posunulo vpred a narazilo do zamrznutej kopy snehu," uviedol Džobanik s tým, že pri nehode sa nikto nezranil.

Privolaní policajti vodiča podrobili dychovej skúške na alkohol, kde mu bol nameraný pozitívny výsledok s hodnotou 1,79 promile. Policajti vodiča zadržali a umiestnili do cely policajného zaistenia. Celkové škody boli predbežne vyčíslené na 2 500 eur.

Súvisiace články