Jasno
-2°
Bratislava
Dorota
6.2.2023
Z bytu tiekla voda a nikto neotváral. Na zemi ležal mŕtvy človek
Zdielať na

Z bytu tiekla voda a nikto neotváral. Na zemi ležal mŕtvy človek

BRATISLAVA / Z bytu tečie voda a nikto neotvára. S týmto kontaktovali obyvatelia bytovky v mestskej časti Ružinov operačné stredisko. Po vstupe do bytu sa záchranárom naskytol smutný pohľad. Na zemi ležal mŕtvy človek.

Po deviatej hodine večer zasahovali viaceré záchranné zložky na Kostlivého ulici v Bratislave. Obyvatelia ulice si všimli, že z bytu na prízemí preteká do pivnice voda. Vzhľadom na to, že na zvonenie ani klopanie im nikto neotváral, kontaktovali políciu. Na miesto s nimi dorazili aj hasiči a sanitka.

Po otvorení dverí našli v byte ležať 42-ročného Richarda. "Podľa informácií z volania na tiesňovú linku 155 bol v byte nájdený muž bez známok života. Na miesto sme vyslali záchranárov. Žiaľ, tí mu už pomôcť nedokázali. Lekár musel konštatovať smrť," uviedla hovorkyňa Operačného strediska Záchrannej zdravotnej služby Alena Krčová. 

Neskôr na miesto prišiel aj obhliadajúci lekár, ktorý na mieste predbežne vylúčil cudzie zavinenie. Presnú príčinu smrti nevedel určiť. Tú stanoví až nariadená pitva.

Súvisiace články

Najčítanejšie