Zatiahnuté
Bratislava
Andrej, Ondrej
30.11.2023
Mŕtvy muž v riečke: Mal si spôsobiť viaceré smrteľné zranenia nožom a skočiť do vody
Zdielať na

Mŕtvy muž v riečke: Mal si spôsobiť viaceré smrteľné zranenia nožom a skočiť do vody

SLÁDKOVIČOVO / V nedeľu, 8. januára ráno, našli ľudia v rieke Dudváh nehybné mužské telo. Zachrániť sa ho už nepodarilo.

Na prechádzke v odľahlej časti mesta, neďaleko Cukrovarskej ulici, si ľudia počas prechádzky všimli v rieke niečo zvláštne. Keď sa lepšie pozreli, videli, že z hladiny trčí oblečené ľudské telo. Ihneď zalarmovali policajtov. Tí boli na mieste do pár minút, spoločne aj s hasičmi. Nehybné telo muža z rieky vytiahli hasiči pomocou lana. Pomôcť mu už nedokázali ani privolaní záchranári.

Záchranári konštatovali už iba jeho smrť

Podľa informácií TV JOJ išlo o 35-ročného miestneho chlapa. Ten najprv sedel na malom moste pre peších nad riečkou. Na lávke mal sedieť dlhé minúty. Potom zobral nôž, s ktorým si spravil viaceré smrteľné poranenia a nakoniec skočil asi z  trojmetrovej výšky do ľadovej vody. "Na miesto bol privolaný obhliadajúci lekár, ktorý predbežne vylúčil cudzie zavinenie a nariadil vykonať u 35-ročného muža pitvu. Polícia sa prípadom naďalej zaoberá a okolnosti tragickej udalosti preveruje," uviedla hovorkyňa KR PZ v Trnave, Zlatica Antalová.

Súvisiace články

Najčítanejšie správy