Oblačno
20°
Bratislava
Anabela
20.8.2022
Policajti zastavili americké policajné vozidlo: Vodičovi zadržali vodičský preukaz
Zdielať na
Krimi

Policajti zastavili americké policajné vozidlo: Vodičovi zadržali vodičský preukaz

Archívne video

Nebezpečná jazda vodiča motorky

BRATISLAVA / Vodičom v Bratislave sa v priebehu večera naskytol pohľad, aký ešte asi nevideli. Bratislavskí dopravní policajti namerali a následne zastavili vozidlo s označením polície Spojených štátov amerických.

Hliadka diaľničného oddelenia v Bratislave namerala na viacerých miestach diaľnice D1 v priebehu večera vozidlo značky BMW, ktoré malo označenie "POLICE" a "EMERGENCY DIAL 911". Toto vozidlo prekročilo na viacerých miestach maximálnu dovolenú rýchlosť, pričom najväčšie prekročenie rýchlosti bolo o 49 km/h.

Po zastavení bola vodičovi, občanovi Slovenskej republiky, ktorý si svoje vozidlo skrášlil takýmto označením, uložená bloková pokuta za spáchaný priestupok. Tú vodič neuhradil na mieste a z uvedeného dôvodu mu policajti zadržali vodičský preukaz. Po zaplatení pokuty mu bude vodičský preukaz vrátený.
"V tejto súvislosti apelujeme na vodičov, aby dodržiavali pravidlá cestnej premávky, plne sa venovali vedeniu motorových vozidiel, ako aj dodržiavali maximálne dovolené rýchlosti. Tie platia pre všetkých účastníkov cestnej premávky," vyjadrila sa polícia SR na sociálnej sieti.
Zdielať na

Súvisiace články

Najčítanejšie