Po hádke prišiel krvavý útok: Muž bodol pred pohostinstvom iného muža nožom do chrbta

Po hádke prišiel krvavý útok: Muž bodol pred pohostinstvom iného muža nožom do chrbta

RUŽOMBEROK / Obyvatelia ružomberskej časti Rybárpole zostali vystrašení. Pred pohostinstvom sa mal odohrať krvavý incident. S ťažkým zranením skončil v nemocnici 35-ročný muž.

"Tu na moste sa stalo, my sme len počuli, kričali deti, tam na moste napadli nejakého chlapíka a že ho bodli," hovorí sused. Všetko to malo začať tak, že sa dvaja muži pred pohostinstvom pohádali. A potom jeden z mužov mal zaútočiť nožom na druhého muža. "Muž mal jedenkrát bodnúť nožom 35-ročného muža do oblasti chrbta," informuje hovorca KR PZ Žilina Radko Moravčík. 

Zraneného muža okamžite hospitalizovali vo vojenskej nemocnici v Ružomberku. "Môžeme potvrdiť, že v UVN v Ružomberku je hospitalizovaný pacient, ktorého stav je stabilizovaný," informuje hovorkyňa R PZ Žilina Petra Dišková. 

Polícia už začala trestné stíhanie

Policajti zaistili nôž a dali ho na expertízu. "Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Ružomberku obvinil 30-ročného Patrika zo zločinu ublíženia na zdraví v štádiu pokusu. A spracoval podnet na návrh na vzatie obvineného muža do väzby," hovorí Moravčík. 

Zdroj: noviny.sk/TVJOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

12:40 V siedmom nebi
15:10 Inkognito
16:40 Hoď svišťom
14:15 Majstri aukcií I.
14:45 Majstri aukcií I.
15:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
14:35 Vražedné čísla I. + II.
15:30 Stratené duše V.
16:30 Stratené duše V.
14:35 Tashiho svet
14:50 Bob a Bobek králiky z klobúka
14:55 Sníček a Dúhalka
14:15 Věř mi
15:55 E.A. Poe: Podivný experiment
18:05 Černobyl