Zatiahnuté
-0°
Bratislava
Bohuš
27.1.2023
Tragédia pri Sobranciach: Mladý muž bol na mieste mŕtvy, v aute bol aj jeho syn (2)
Zdielať na
Krimi

Tragédia pri Sobranciach: Mladý muž bol na mieste mŕtvy, v aute bol aj jeho syn (2)

ÚBREŽ / Tragická nehoda sa stala o pol štvrtej nadránom v dedine Úbrež v okrese Sobrance. 32-ročný vodič nezvládol zákrutu a skončil v priekope. Nebol pripútaný a dokonca nemal vodičský preukaz. V aute s ním navyše sedel aj jeho dvojročný syn.

Tragicky sa skončila nočná nehoda v obci Úbrež v okrese Sobrance. Tridsaťdvaročný vodič podľahol zraneniam po tom, ako sa so svojím autom po náraze do priekopy prevrátil na strechu.

​Ako informovala Lenka Ivanová z košickej krajskej polície, podľa doterajších zistení krátko pred 3:30 hodinou vodič viedol osobné motorové vozidlo v smere od poľnohospodárskeho družstva k obecnému úradu.

„Pravdepodobne z dôvodu neprispôsobenia rýchlosti jazdy svojim schopnostiam, stavu a povahe vozovke a poveternostným podmienkam narazil do priekopy a s vozidlom sa prevrátil na strechu. Počas toho však z vozidla vypadol a ostal zakliesnený pod vozidlom. Žiaľ, zraneniam, ktoré pri dopravnej nehode utrpel, vodič na mieste podľahol,“ uviedla Ivanová.

Spolu s ním sa vo vozidle viezla aj maloletá osoba, ktorá podľa predbežnej lekárskej správy utrpela zranenia s dobou liečenia do 7 dní. Predbežná škoda bola vyčíslená na 3-tisíc eur. To, či nebohý vodič požil pred jazdou alkoholické nápoje alebo iné omamné a psychotropné látky, sa bude podľa Ivanovej zisťovať pri pitve. Polícia začala trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia a bližšie okolnosti sú predmetom ďalšieho vyšetrovania.

Zdielať na

Súvisiace články

Najčítanejšie