Tragédia pri Sobranciach: Mladý muž bol na mieste mŕtvy, v aute bol aj jeho syn (2)

18.09.2021 16:56 Noviny.sk Krimi

Tragédia pri Sobranciach: Mladý muž bol na mieste mŕtvy, v aute bol aj jeho syn (2)

ÚBREŽ / Tragická nehoda sa stala o pol štvrtej nadránom v dedine Úbrež v okrese Sobrance. 32-ročný vodič nezvládol zákrutu a skončil v priekope. Nebol pripútaný a dokonca nemal vodičský preukaz. V aute s ním navyše sedel aj jeho dvojročný syn.

Tragicky sa skončila nočná nehoda v obci Úbrež v okrese Sobrance. Tridsaťdvaročný vodič podľahol zraneniam po tom, ako sa so svojím autom po náraze do priekopy prevrátil na strechu.

​Ako informovala Lenka Ivanová z košickej krajskej polície, podľa doterajších zistení krátko pred 3:30 hodinou vodič viedol osobné motorové vozidlo v smere od poľnohospodárskeho družstva k obecnému úradu.

„Pravdepodobne z dôvodu neprispôsobenia rýchlosti jazdy svojim schopnostiam, stavu a povahe vozovke a poveternostným podmienkam narazil do priekopy a s vozidlom sa prevrátil na strechu. Počas toho však z vozidla vypadol a ostal zakliesnený pod vozidlom. Žiaľ, zraneniam, ktoré pri dopravnej nehode utrpel, vodič na mieste podľahol,“ uviedla Ivanová.

Spolu s ním sa vo vozidle viezla aj maloletá osoba, ktorá podľa predbežnej lekárskej správy utrpela zranenia s dobou liečenia do 7 dní. Predbežná škoda bola vyčíslená na 3-tisíc eur. To, či nebohý vodič požil pred jazdou alkoholické nápoje alebo iné omamné a psychotropné látky, sa bude podľa Ivanovej zisťovať pri pitve. Polícia začala trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia a bližšie okolnosti sú predmetom ďalšieho vyšetrovania.

Zdroj: noviny.sk/Facebook Polícia SR - Košický kraj

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:25 Noviny TV JOJ
06:15 Krimi
06:50 Noviny TV JOJ
05:00 Naši
05:25 Miláčikovo
05:50 Kutyil s.r.o.
05:20 Premeny domov na Havaji
05:45 Mladé víno
08:05 Chyťte to dievča
05:10 Tashiho svet
05:25 Pat a Mat
05:35 Jahôdka a jej kamaráti I.
05:00 Dárce
06:50 Henry ze zkumavky
08:35 Rodinka