Tragická nehoda autoškoly: Žiak zraneniam podľahol a inštruktor skončil v nemocnici

Tragická nehoda autoškoly: Žiak zraneniam podľahol a inštruktor skončil v nemocnici

BANSKÁ BYSTRICA / S podobnou nehodou sa doteraz nestretli. Banskobystrickí policajti vyšetrujú okolnosti tragédie, ktorá sa stala neďaleko Sliača. Havarovala tam motorka, na ktorej sedel inštruktor a 43-ročný žiak.
Za zatiaľ nejasných okolností vyletela motorka z cesty a po desiatkach metrov skončila v lesnom poraste. Žiak nehodu neprežil, inštruktora previezli do nemocnice. 

Mala to byť bežná jazda v autoškole. Na motorke, ktorá havarovala medzi Sliačom a Kováčovou sedel inštruktor a 43-ročný žiak. Podľa polície sa motorka v zákrute dostala mimo cesty, doslova preletela cez potok, narazila do brehu a skončila v lesnom poraste.

Od cesty ju nebolo vidieť. Našiel ju náhodný vodič, ktorý si všimol pri ceste dezorientovaného muža a spoznal v ňom inštruktora. Medzi stromami potom našiel aj motorku a bezvládne telo 43-ročného muža, ktorému už nedokázali pomôcť ani záchranári.

Okolnosti nehody nepoznajú, prizvali preto aj znalca

Inštruktora previezli do nemocnice, jeho stav našťastie nie je život ohrozujúci. V prípade nebohého muža bola nariadená súdna pitva, pri ktorej budú zisťovať aj prípadné požitie alkoholu. Nehoda je v štádiu objasňovania.

Zdroj: noviny.sk/TVJOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

14:50 Prázdniny
16:00 Naši
16:45 Naši
14:10 Králi zrubov
15:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
16:25 Moja mama varí lepšie ako tvoja
15:05 FBI
16:00 Stratené duše II.
17:00 Záchranári
14:55 Sníček a Dúhalka
15:10 Strážca vesmíru Roger
15:25 Máša a medveď I.
14:45 Gagarin
16:50 Rodinka
18:35 Paříž počká