Bolestivé vybavovanie si účtov: Mladík skončil s polámanými tvárovými kosťami

Bolestivé vybavovanie si účtov: Mladík skončil s polámanými tvárovými kosťami

SPIŠSKÁ NOVÁ VES / Vybavovanie si účtov sa skončilo v Spišskej Novej Vsi nebezpečným incidentom. Padol pri ňom aj výstrel zo vzduchovkovej zbrane. Tínedžer skončil v nemocnici.

​K incidentu došlo v tichej uličke medzi dvoma spišskonovoveskými sídliskami počas víkendovej noci. Keď sem dorazili policajné hliadky, našli na zemi ležať tínedžera. "Policajnými hliadkami boli na mieste činu 3 osoby obmedzené na osobnej slobode a následne aj zadržané. Po vykonaní potrebných úkonov boli za zadržania prepustené," informuje policajná hovorkyňa KR PZ Košice Jana Mésarová. 

O zraneného chlapca sa postarali záchranári

Po ošetrení na mieste ho previezli na ďalšie vyšetrenia do spišskonovoveskej nemocnice. "Pacient bol prijatý do nemocnice pre viacnásobné poranenia. Jeho zdravotný stav je momentálne stabilizovaný," informuje hovorkyňa siete nemocníc Jana Fedáková. 

Na tele mu našli odtlačok po broku zo vzduchovkovej zbrane

No závažnejšie boli zranenia na tvári. Mal polámané tvárové kosti. "Policajti zaistili plynovú zbraň, ktorá bude podrobená znaleckému skúmaniu. Vyšetrovateľ PZ v tejto súvislosti začal trestné stíhanie pre trestný čin ublíženia na zdraví v štádiu pokusu, v súbehu s prečinom výtržníctva a nebezpečného vyhrážania," hovorí Mésarová. 

Prečo sa dve skupiny mladých ľudí začali napádať je nateraz predmetom ďalšieho vyšetrovania. Prípadu sa okrem kriminálky venujú aj spišskonovoveskí obvodní policajti. 

Zdroj: noviny.sk/TVJOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

15:50 Česko Slovensko má talent
17:30 Noviny
18:00 Prestreté
16:40 Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:45 Prvé oddelenie
18:15 Prvé oddelenie
16:45 Ochrancovia
17:55 Súdna sieň
18:55 Súdna sieň
17:05 Rapotáčik 3
17:15 Malí fidlikanti
17:35 Knihy od Stonožky
16:25 Cirkus
18:15 Velký draft
20:15 Domino