Muž sa vlámal do banky, kradnúť ale nechcel

Muž sa vlámal do banky, kradnúť ale nechcel

BRATISLAVA / Netrpezlivý 38-ročný klient sa silou mocou chcel dostať do ešte zatvorenej banky. Kuriózny prípad sa stal v Bratislave na Obchodnej ulici.

Podľa zistení TV JOJ išlo o nedočkavého klienta, ktorý nerešpektoval otváracie hodiny na pobočke banky v centre hlavného mesta. Keďže videl tamojších pracovníkov v interiéri už po ôsmej hodine ráno, myslel si, že dnu môže vstúpiť aj on a vybaviť si tak svoju agendu, a to aj napriek tomu, že banka bola klientom k dispozícii až od deviatej hodiny.

Senzor otvorenia dverí ale na jeho snahu dostať sa dovnútra nereagoval, a tak sa muž rozhodol použiť svoju silu. Výsledkom bola rozbitá sklenená výplň a vypáčené posuvné dvere. Na mieste sa okrem polície, ktorá miesto opáskovala, nachádzali i pracovníci bezpečnostnej služby.

"Na miesto boli privolaní policajti, ktorí muža obmedzili na osobnej slobode a za účelom vykonania potrebných úkonov eskortovali na policajné oddelenie," uviedol Michal Szeiff, hovorca Krajského riaditeľstva policajného zboru v Bratislave.

Prevádzka bola zatvorená aj v popoludní. Kedy ju opäť otvoria je otázne. Banka sa k incidentu až do uzávierky nevyjadrila. Presná výška škody doposiaľ nebola vyčíslená. 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

12:30 Top Star
12:50 Nové bývanie
14:00 Na chalupe
11:30 Prestreté
12:45 Profesionáli III.
13:35 Simpsonovci V.
11:55 Nákupné maniačky
13:20 Kutyil s.r.o. II.
14:10 Prvé oddelenie
12:25 Krtko
12:35 Viking Vicky
12:45 Knihy od Stonožky
11:35 Dvě svatby
13:15 Dešťová víla
15:05 Paříž počká