Táto absurdita nemá na Slovensku obdoby: Parkovisko je všetkým na smiech

Táto absurdita nemá na Slovensku obdoby: Parkovisko je všetkým na smiech

TRENČIANSKA TEPLÁ / Obyvatelia Trenčianskej Teplej sa tešia z čerstvo vyasfaltovanej cesty. Zo dňa na deň však v obci vzniklo aj nové parkovisko, z ktorého až takú radosť nemajú. Je všetkým na smiech.

Nad tým, aké parkovisko postavili v Trenčianskej Teplej ľudia neveriacky krútia hlavami. Hovoria o mase asfaltu vyliatej na trávniku, pričom spôsob ako sa robotníci vysporiadali so zaparkovaným vozidlom, považujú za absurdný. "Spočiatku aj smiešne, ale potom mi bolo až do plaču. To vyzerá, že je to všetko na zelenej tráve hodené," povedal Milan Kubík, poslanec obecného zastupiteľstva.

Obyvatelia Trenčianskej Teplej sa obávajú, že toto je konečný vzhľad parkoviska. Či je to naozaj tak, sme sa boli pýtať na obecnom úrade. „Trenčiansky samosprávny kraj robil cestu na Teplice, ostal im asi asfalt, vysypali to tam bez nášho vedomia,“ vyjadrila sa zamestnankyňa úradu. "Neviem, či tam zlyhala komunikácia medzi obcou a firmou, ja si myslím, že oni by si to sami len tak od seba nedovolili vysypať tam zbytkový asfalt. Čakáme aj my, čakajú aj občania, že čo sa bude diať. Cez víkend odtiahli auto, už tam nie je, tak uvidíme, že čo ako to bude pokračovať," dodal Kubík.

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

12:00 Noviny o 12:00
12:30 Top Star
12:50 Nové bývanie
11:30 Prestreté
12:45 Profesionáli III.
13:35 Simpsonovci VI.
11:45 Nákupné maniačky
13:15 Kutyil s.r.o. II.
14:05 Prvé oddelenie
12:25 Krtko
12:30 Viking Vicky
12:45 Knihy od Stonožky
11:45 Elixír života
13:20 Příliš pozdě na loučení
15:05 Všechno, co si přeje