Nešťastie v rodinnom dome. Podľa informácií TV JOJ mala šiestačka základnej školy dobodať mamu

Nešťastie v rodinnom dome. Podľa informácií TV JOJ mala šiestačka základnej školy dobodať mamu

ČADCA / Obyvatelia kysuckej obce Nová Bystrica nevedia uveriť tomu, čo sa stalo v jednom z tamojších domov. Sanitka odtiaľ odviezla do nemocnice v Čadci pani Máriu, ktorú mala dobodať jej dcéra.

Susedia, ktorí bývajú blízko začuli z rodinného domu krik, ktorý ich veľmi znepokojil. "Ja bývam oproti nim. Syn počul o pol šiestej ráno, že Pomoc pomoc. Niekto kričal o pomoc," opísal ranný incident sused. Krátko na to sem dorazili záchranári i policajti. 

"O štvrť na sedem som videl, že tam išli policajti odtiaľ, až potom sme sa dozvedeli, že ju dobodala," povedal sused. Nešťastná udalosť sa odohrala v miestnej časti Vychylovka. Podľa informácií TV JOJ na svoju mamu mala vytiahnuť nôž dievčina, ktorá je žiačkou šiestej triedy základnej školy. Vzhľadom na citlivosť tohto prípadu polícia k nemu nepodáva žiadne bližšie informácie. "V súvislosti s touto udalosťou sme zadržali maloletú osobu," informoval hovorca krajského riaditeľstva policajného zboru Radko Moravčík. Podľa našich informácií bola 45-ročná žena bodnutá až deväťkrát, pričom nôž jej zasiahol aj životne dôležité orgány v oblasti brucha. "Tie zranenia boli pomerne rozsiahle, vyžadovali si zákrok operačných chirurgov, operovali ju štyri a pol hodiny," uviedol riaditeľ kysuckej nemocnice v Čadci, Martin Šenfeld. Aj keď leží na jednotke intenzívnej starostlivosti, podľa vyjadrenia vedenia nemocnice, našťastie, už nie je v kritickom stave. "Je mi to veľmi ľúto, poznám ju moc dobre tú susedu," uzavrel sused. 

Zdroj: noviny.sk/TVJOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

15:50 Bučkovci - Slnko, seno, dedina
17:30 Noviny
17:55 Bez servítky
16:35 Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:35 Stratené duše V.
18:35 Skutočné príbehy
17:00 Súdna sieň
18:00 Súdna sieň
19:00 Kosti X.
17:25 Knihy od Stonožky
17:35 Šeherezáda – nevypovedané príbehy
18:00 Petronela Jabĺčková
16:55 Dívka z divočiny
18:30 Životy svatých 1/2
20:15 Fukušima