Tragédia pri Nitre: Mladík neprežil nočný náraz auta do stromu

Tragédia pri Nitre: Mladík neprežil nočný náraz auta do stromu

VEĽKÝ LAPÁŠ / Rýchla nočná jazda a predbiehanie sa skončili tragicky. O život prišiel 20-ročný mladík z Malého Lapáša. K zrážke došlo na ceste medzi Veľkým Lapášom a Nitrou.

Po jednej hodine v noci išiel v smere od Nitry na aute 20-ročný mladík. Pred zákrutou začal predbiehať vozidlo, ktoré išlo pred ním. Tento manéver nezvládol. Mladík sa už zaradiť nestihol, s autom dostal šmyk a vrazil do stromu.

Po silnom náraze sa auto prevrátilo na bok a zostalo obkrútené okolo stromu. Už zakrátko boli na mieste záchranárske zložky. Vodiča z auta dostali hasiči. "Hasiči osobu vyslobodili pomocou hydraulického zariadenia," uviedla hovorkyňa KR HaZZ Nitra Andrea Červočová.

Aj napriek rýchlej pomoci v totálne zdemolovanom vozidle nemal vodič žiadnu šancu na prežitie. Mladý muž bol na mieste mŕtvy. Podľa zistení polície sa pod zrážku podpísalo nielen predbiehanie, ale aj rýchlosť. "Vodič z dôvodu neprispôsobenia rýchlosti jazdy svojim schopnostiam, vlastnostiam, stave a povahe vozovky dostal šmyk," vyjadrila sa hovorkyňa KR PZ Nitra Viktória Borloková. Na mieste bol aj znalec, okolnosti nehody sú v štádiu vyšetrovania.

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ/Facebook Polícia SR - Nitriansky kraj

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:30 Bez servítky
05:05 Súdna sieň
05:55 Súdna sieň
07:00 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:10 Prvé oddelenie
05:30 Policajti v akcii
06:15 Nákupné maniačky
05:00 Zabi nudu! II.
05:10 Tashiho svet
05:25 Maxipes Fík
05:50 Dívka z divočiny
07:30 Americká Miss India
09:15 Na nože