TV JOJ disponuje letákom, v ktorom sa autor vyhráža vláde aj prezidentke. Či ide o možný teroristický útok rieši polícia aj SIS

TV JOJ disponuje letákom, v ktorom sa autor vyhráža vláde aj prezidentke. Či ide o možný teroristický útok rieši polícia aj SIS

BRATISLAVA / Televízia JOJ disponuje výhražným letákom, ktorý požaduje demisiu vlády. Autori dávajú vláde ultimátum. Vyzývajú kabinet na odchod s termínom do 31.marca a tvrdia, že nebudú vyjednávať.

Odkaz adresovali vláde, ako aj prezidentke. V liste sa odosielatelia vyhrážajú likvidáciou budov, ako aj áut a tvrdia, že dokonca zhorí v plameňoch Úrad vlády. Celé Slovensko bude podľa nich v plameňoch. 

Či ide o možný teroristický útok, už rieši nielen polícia, ale aj Slovenská informačná služba. "SIS sa spolu s Policajným zborom intenzívne venujú hrozbám voči ústavným činiteľom a štátnym orgánom, ktoré sa začali vo zvýšenej miere objavovať najmä vo virtuálnom prostredí sociálnych sietí, alebo v anonymných podaniach prostredníctvom listových zásielok," uviedla v stanovisku Slovenská informačná služba.

Autori uvádzajú, že majú k dispozícii aj adresy rodín politikov a predstaviteľov štátu.

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

15:55 Súdna sieň
17:25 Noviny
17:50 Bez servítky
15:25 Moja mama varí lepšie ako tvoja
16:25 Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:30 Kosti IV.
15:55 Stratené duše II.
17:00 Záchranári
17:50 Súdna sieň
16:05 Jahôdka a jej kamaráti I.
16:35 Macko Uško
16:45 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
14:35 Běž, chlapče, běž
16:35 Henry ze zkumavky
18:20 Pozdravy ze spermabanky