FOTO: Po vážnej nehode policajnej hliadky odviezli do nemocnice policajta

FOTO: Po vážnej nehode policajnej hliadky odviezli do nemocnice policajta

KOŠICE / Vážna dopravná nehoda, pri ktorej bolo potrebné policajta previezť do nemocnice, sa stala v centre Košíc. Pri prejazde križovatkou na zapnutých majákoch do policajného auta vrazila menšia škodovka.

K dopravnej nehode došlo okolo 12 hodiny na frekventovanej križovatke v centre mesta. Policajti išli na zásah a na zapnutých majákoch vchádzali do križovatky z vedľajšej cesty na hlavnú. Pred križovatkou pribrzdili a pokračovali v jazde.

Vodič, ktorý išiel podľa našich informácii na zelenú, si pravdepodobne nevšimol prichádzajúce policajné auto a došlo k zrážke. Škodu odhodilo do stĺpa pri ceste a policajné auto skončilo v strede križovatky.

Policajta, ktorý mal v aute aj služobného psa, zobrala sanitka. "Policajt bol po nehode prevezený do nemocnice. Utrpel zranenia doposiaľ nešpecifikovaného rozsahu," informovala policajná hovorkyňa Lenka Ivanová. 

Ani jeden z vodičov pred jazdou nepil. Predbežná škoda na oboch autách a stĺpe je podľa polície približne 15-tisíc EUR. "Jednotka vykonala základne protipožiarne opatrenia, označila miesto zásahu a ostáva na mieste dokumentovať nehodu," priblížil veliteľ zásahu Milan Polča. 

"Presná príčina dopravnej nehody, jej bližšie okolnosti, ale aj miera zavinenia jednotlivých účastníkov budú predmetom ďalšieho vyšetrovania," doplnila Ivanová. 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

12:30 Top star
12:50 Vtierka Castle
13:45 Vtierka Castle
12:45 Zlato v garáži IV.
13:10 Poklady z blšáku X.
13:40 Poklady z blšáku X.
11:30 Nákupné maniačky
13:00 Skutočné príbehy
14:20 Prvé oddelenie II.
12:40 Okido I.
12:50 Knihy od Stonožky
13:00 Jahôdka a jej kamaráti I.
12:20 Cesta za králem trollů
14:10 Všechno musí pryč
15:55 Tom Sawyer