Opitý vodič zaparkoval auto v potoku. Posádka z miesta nehody ušla, jedna žena skončila v nemocnici

Opitý vodič zaparkoval auto v potoku. Posádka z miesta nehody ušla, jedna žena skončila v nemocnici

RUDŇANY / Nočný súrodenecký výlet autom po Rudňanoch sa skončil v potoku. Vodiča zrejme prekvapila zákruta. Jeho sestra skončila v nemocnici a mužove dobrodružstvo bude pokračovať na polícii. Za volant si sadol s dvomi promile alkoholu.

Vodič nevybral zákrutu, s autom pokračoval rovno po ceste, kde prerazil plot miestnej školy. Následne čelne vrazil do koryta potoka, ktorý tečie cez areál základnej školy. "V čase nášho príchodu bolo vozidlo v potoku. Posádka sa na mieste nenachádzala. Našťastie, z motorovej časti nevytekali žiadne kvapaliny do potoka," uviedol veliteľ zásahu HaZZ SNV Imrich Laznia.

PMJ-čkári aj policajný psovod prehľadali okolie nehody. Popri tom zisťovali majiteľa vozidla. Pár desiatok metrov od nehody našli muža, ktorý sa priznal že havarované auto šoféroval. Prvá dychová skúška mala hodnotu takmer jeden a pol promile. Ďalšia sa vyšplhala na dve promile.

Sestru vodiča záchranári na mieste ošetrili a vzali do nemocnice. "V Súvislosti s uvedenou udalosťou bolo začaté trestné stíhanie pre prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky," vyjadril sa Jaroslav Ličák, Oddelenie prevencie a komunikácie KR PZ KE.

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

23:10 Agentka v utajení
01:25 Môj príbeh
02:50 Vaša výsosť
22:35 Vaša výsosť
00:30 Horúce strely 2
02:00 Bieli vlci
22:50 Walking Dead IX.
00:00 Kráľovná juhu III.
00:55 Kutyil s.r.o.
23:05 Jahôdka a jej kamaráti I.
23:30 Arthur a Minimojovia
23:55 No, počkaj!
22:25 Poznáš muže svých snů
00:00 Modré diamanty
01:40 Strážce spravedlnosti I.