Mrazivý nález na policajnej stanici: Neuveríte, čo zaistili policajti svojim kolegom

Mrazivý nález na policajnej stanici: Neuveríte, čo zaistili policajti svojim kolegom

PREŠOV / Prešovskí policajti zaistili mraziaci box naplnený mäsom a rybami. Mrazák totiž našli na jednom z policajných oddelení a nikto zatiaľ nevie ako dlho mrazil a ako dlho zaň elektrinu platil štát. Všetko nasvedčuje tomu, že "čiernu ovcu" budú hľadať policajti medzi svojimi.

Oddelenie policajného zboru v Slovenskej Kajni. Netradičné vyšetrovanie začalo kontrolou služobných priestorov z Krajského riaditeľstva. A pri nej našli mrazák, ktorý nebol súčasťou vybavenia policajnej stanice.

Podľa zdroja televízie JOJ z prostredia polície sa teraz okrem iného zisťuje komu mrazák oficiálne patril. Ale tiež to aké obdobie si niekto mrazil mäso za štátne útraty. "Na základe vykonanej kontroly Oddelenia kontroly KR PZ Prešov bolo zistené, že v budove policajného oddelenia sa nachádza mraziaci box, ktorý nie je súčasťou inventarizácie," uviedol hovorca KR PZ Prešov Igor Pavlik. "Vzhľadom k tomu, že bolo všetko zamrznuté, nie je možné teraz určiť presne, aký druh mäsa tam je," vyjadril sa Pavlik.

Okrem mäsa zatiaľ neznámeho pôvodu boli v mrazáku aj ryby. Či boli z neďalekej Domaše, ukáže až vyšetrovanie. Policajná stanica sa nachádza len 500 metrov od vodnej nádrže. "Mraziaci box bol zaistený pre účely trestného konania. Jeho súčasťou bude aj vyčíslenie výšky škody spotrebovanej elektrickej energie," dodal Pavlik.

Zaistený mrazák sa aktuálne nachádza na jednom z obvodných oddelení v Prešove. Či je v nejakom sklade alebo v policajnej cele sme sa nedozvedeli. Ale podľa zdroja televízie JOJ je zapnutý a mrazí mäso ďalej.

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

10:35 ZLATÁ MASKA
12:20 MILÁČIKOVO
13:00 VIP Nákupné maniačky s Norou Mojsejovou
11:00 NOVÉ BÝVANIE
12:25 Voda pre slony
15:00 "Adéla ještě nevečeřela"
11:00 Áno, šéfe USA VI.
12:25 Kto porazí šéfkuchára
12:55 Kto porazí šéfkuchára
11:20 Arthur a Minimojovia
11:45 Bob staviteľ XV. - XVIII.
12:00 Maxipes Fík
09:55 Půlnoční láska
11:35 Sladko-slaná láska
13:15 Životy svatých 1/2