Len 18 - ročné dievča zomrelo po tragickej dopravnej nehode na Tomášikovej ulici v Bratislave. Teraz polícia žiada o pomoc

24.09.2020 14:40 Noviny.sk Krimi

Len 18 - ročné dievča zomrelo po tragickej dopravnej nehode na Tomášikovej ulici v Bratislave. Teraz polícia žiada o pomoc

BRATISLAVA / Prechádzala cez priechod pre chodcov a po zrážke s autom prišla o život. Od tragickej nehody, pri ktorej zomrela iba 18-ročná maturantka Linh prešli už tri dni. Vyšetrovateľ, zatiaľ bývalú missku, ktorá auto šoférovala a študentku zrazila, neobvinil. Znalci skúmajú, ako presne k nehode došlo.
Mladá maturantka v pondelok na poludnie prechádzala v Bratislavskom Ružinove cez priechod pre chodcov na Tomášikovej ulici. Bývalá miska, ktorá sedela v luxusnom Range Roveri ju bez brzdenia zrazila a dievčina skončila s ťažkými poraneniami viac ako 20 metrov od miesta zrážky. Študentku sa snažili najprv oživiť svedkovia a neskôr záchranari, no zraneniam na mieste podľahla. Podľa našich informácií mala nebohá v ušiach slúchadlá a pustenú hudbu. Šoférka bola po nehode v šoku a skončila v nemocnici z ktorej ju neskôr prepustili.

Bývalá misska zatiaľ obvinená nie je a čaká sa na výsledky znaleckých posudkov. Ak jej dokážu vinu hrozí jej až 5 rokov za mrežami. "Obvinenie konkrétnej osoby doposiaľ zatiaľ vznesené nebolo. Do konania boli pribratí aj znalci z rôznych odborov. Až po vyhodnotení jednotlivých dôkazov bude možné rozhodnúť o vznesení obvinenia konkrétnej osobe," uviedla policajná hovorkyňa Veronika Slamková.

Polícia prosí verejnosť o pomoc a hľadá svedkov tejto mimoriadne tragickej dopravnej nehody, pri ktorej zormelo iba 18-ročné dievča. Ak ste náhodou niečo videli kontaktujte políciu, či už osobne alebo telefonicky. S vodičkou Danielou sme sa pokúšali dnes spojiť telefonicky. No naše hovory ani na SMS správy nijako nereagovala.

Linhina blízka rodina a kamaráti len pár metrov od miesta, kde zahynula spravili spomienkové miesto. Aj dnes tam horeli počas celého dňa sviečky. Kamaráti mladej gymnazistky sú z toho čo sa stalo zdrvení. Mimo kamery nám prezradili že Linh bola mimoriadne usmievavé dievča, ktoré pomáhalo kde sa dalo.

​Pozrite si zábery z miesta činu:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ/sita

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

10:35 ZLATÁ MASKA
12:20 MILÁČIKOVO
13:00 VIP Nákupné maniačky s Norou Mojsejovou
11:00 NOVÉ BÝVANIE
12:25 Voda pre slony
15:00 "Adéla ještě nevečeřela"
11:00 Áno, šéfe USA VI.
12:25 Kto porazí šéfkuchára
12:55 Kto porazí šéfkuchára
11:20 Arthur a Minimojovia
11:45 Bob staviteľ XV. - XVIII.
12:00 Maxipes Fík
11:35 Sladko-slaná láska
13:15 Životy svatých 1/2
14:55 Altamira