Mrazivý nález pri Huncovciach: Policajti našli v aute pod mostom dve mŕtve telá

Mrazivý nález pri Huncovciach: Policajti našli v aute pod mostom dve mŕtve telá

HUNCOVCE / Mŕtve telá dvoch mladíkov našli v nedeľu popoludní vo vraku auta pod mostom pri Kežmarku. Od príbuzných sme sa na mieste dozvedeli, čo predchádzalo tejto tragédii.

Zdrvená matka hovorí o vodičovi. Tvrdí, že práve on mal jej 18-ročného syna v sobotu večer prehovoriť, aby sa išli povoziť. Až keď sa jej syn celú noc nevrátil dom, jeho matka tušila, že je zle. "Išla som za policajtmi a nikto mi neveril," povedala zronená žena.

Nikto nepredpokladal, že jej zlá predtucha sa naplnila. Rodičia, aj príbuzní sa pustili do pátrania. "Sto razy sme tadiaľ prešli a nič sme nevideli," vyjadrila sa matka spolujazdca. Auto totiž nemali šancu vidieť. Až popoludní šli príbuzní pešo a pod mostom si všimli vrak auta a v ňom dvoch zakliesnených mužov. Rýchlo zalarmovali pomoc.

Kežmarskí hasiči to nemali ďaleko, keďže miesto je len pár metrov od ich stanice. "Po príjazde na miesto nehody sme pomocou vyslobodzovacieho zariadenia vystrihli dve osoby. Žiaľ, už sme im nevedeli pomôcť, už boli mŕtvi," uviedol veliteľ zásahu, OR HaZZ Kežmarok Slavomír Kislan.

Podľa prvých zistení mohlo k nehode dôjsť už v nedeľu v skorých ranných hodinách. Auto pravdepodobne vo veľkej rýchlosti zišlo z cesty a narazilo do svahu. Šoféroval 28-ročný Ján, Rado sedel vedľa neho. Obaja vo vraku zahynuli.

Na miesto nehody prišli kriminalisti, znalec, prokurátor aj policajti z Kežmarku a Popradu. Čo sa v osudnú chvíľu mohlo stať budú ďalej vyšetrovať kežmarskí policajti. Či vodič pred jazdou pil, bude známe až po pitve.

Zdroj: noviny.sk/Facebook Polícia SR/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

10:35 ZLATÁ MASKA
12:20 MILÁČIKOVO
13:00 VIP Nákupné maniačky s Norou Mojsejovou
11:00 NOVÉ BÝVANIE
12:25 Voda pre slony
15:00 "Adéla ještě nevečeřela"
11:00 Áno, šéfe USA VI.
12:25 Kto porazí šéfkuchára
12:55 Kto porazí šéfkuchára
11:20 Arthur a Minimojovia
11:45 Bob staviteľ XV. - XVIII.
12:00 Maxipes Fík
09:55 Půlnoční láska
11:35 Sladko-slaná láska
13:15 Životy svatých 1/2