Tureckého vodiča vyslobodili hasiči zo zničenej kabíny. Zostal zakliesnený v prevrátenom kamióne

Tureckého vodiča vyslobodili hasiči zo zničenej kabíny. Zostal zakliesnený v prevrátenom kamióne

DEVIČIE / Mal namierené do svojej rodnej krajiny, ale nezvládol riadenie. Turecký kamionista sa prevrátil v obci Devičie (okres Krupina).

Vodič havaroval na úzkej ceste a ostal uväznený v kabíne. "Cez operačné stredisko sme boli vyslaní k dopravnej nehode kamióna, ktorý sa nachádzal mimo vozovky so zakliesnenou osobou," informuje hasič Michal Lutter. 

Privolaní hasiči pomohli vodičovi, ktorý nebol vážne zranený, dostať sa von z kabíny. "43-ročný vodič zišiel s vozidlom mimo cesty, kde sa kamión prevrátil na pravý bok," informovala policajná hovorkyňa Mária Faltániová. 

Vodič havaroval na ceste, ktorá je hlavným ťahom na Maďarsko. K dopravným nehodám tam dochádza často. Kamión nebol plne naložený a prevážal náhradné diely do áut. Smeroval z Poľska do Turecka. "Na mieste zasahovalo 6 príslušníkov z Krupiny a Pliešoviec s tromi kusmi hasičskej techniky," informoval Matúš Kondela, hovora krajských hasičov. 

Vyšetrovaním bolo zistené, že haváriu kamióna zapríčinil vodič nesprávnou jazdou. Z tohto dôvodu dostal na mieste blokovú pokutu.

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

21:40 NA HRANE
22:35 SEDEM
23:35 Vražedné čísla IV.
20:25 Warcraft: Prvý stret
23:05 Pod paľbou
01:30 Profesionáli
22:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IX.
22:55 Vraždy, ktoré šokovali XXIV.
23:55 Spackané plastické operácie II.
22:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
22:40 Požiarnik Sam VIII.
22:55 Okido I.
22:10 Valhalla: Říše bohů
00:00 Trojitá hrozba
01:30 Pomsta zelených draků