Tragický pohľad sa naskytol otcovi 26-ročného policajta. Mŕtvy ležal v rodinnom dome

Tragický pohľad sa naskytol otcovi 26-ročného policajta. Mŕtvy ležal v rodinnom dome

NITRA / Mŕtveho policajta našli dopoludnia v rodinnom dome. Stalo sa to v nitrianskej časti Krškany. Muž mal na tele strelné poranenie. Dvadsaťšesťročný nadstrážmajster pracoval ako policajt v Mojmírovciach.

Podľa informácií televízie JOJ, nehybné telo 26-ročného policajta našiel príbuzný. Muž býval s rodičmi v rodinnom dome v okrajovej časti Nitry. Pár minút po 10.00 hodine sa otcovi naskytol hrôzostrašný pohľad. V izbe našiel syna zastreleného. Na miesto už zakrátko smerovali záchranárske zložky. Mladému policajtovi  už pomôcť nedokázali. Naše informácie hovoria o tom, že mal prestrelenú hlavu. "Začali sme trestné stíhanie pre prečin usmrtenia," vyjadrila sa k prípadu policajná hovorkyňa Renáta Čuháková. 

Polícia na mieste zaisťovala stopy, v blízkosti nebohého policajta údajne našli aj pištoľ. Jednou z najpravdepodobnejších verzií je, že muž sa zastrelil sám. "Presné okolnosti odhalí až ďalšie vyšetrovanie," informovala ďalej policajná hovorkyňa. Mladý policajt, pracoval na obvodnom oddelení v Mojmírovciach 4 roky. Medzi kolegami bol obľúbený a z toho čo sa udialo sú v obrovskom šoku.

Okolnosti tragickej udalosti sú stále v štádiu vyšetrovania. Polícia nateraz viacej informácií neposkytla.

Zdroj: noviny.sk/TVJOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

17:00 Cumlikátor
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
16:55 Vráť sa mi
19:25 Kinosála
19:45 Profesionáli VI.
16:50 Inkognito
18:00 Kosti V.
19:00 Kosti V.
17:00 MalinyJAMológia
17:15 Šeherezáda – nevypovedané príbehy
17:45 Petronela Jabĺčková
16:30 Victor Davis: Cesta na vrchol
18:10 Jeden a půl rytíře
20:15 Malá říše