V popradskej čističke odpadových vôd našli telo novorodenca, polícia hovorí o vražde

V popradskej čističke odpadových vôd našli telo novorodenca, polícia hovorí o vražde

POPRAD / V popradskej čističke odpadových vôd našli zamestnanci telo novorodenca. Podľa informácií TV JOJ zo zdroja z prostredia vyšetrovania našli telo pri čistení priepustov čističky. Informácie priniesla reportérka KRIMI Zuzana Pojedincová.

Informácie z rána už potvrdila aj polícia, tá miesto nešťastia dokumentovala vyše hodinu. Rutinné čistenie sa pre pracovníkov zmenilo na mimoriadne smutnú udalosť. Telíčko sa pravdepodobne dostalo do čističky cez kanalizáciu. 

Vedenie Podtatranskej vodárenskej spoločnosti, ktorá čističku spravuje, sa pre prebiehajúce vyšetrovanie nemôže k prípadu vyjadriť.

Polícia už ale skutok pomenovala - ide o vraždu. "Popradský vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci zločinu vraždy novonarodeného dieťaťa matkou," potvrdil krajský hovorca polície Igor Pavlik. 

Polícia podozrivú osobu už zadržala, vyšetrovanie je ale na začiatku. Bližšie informácie nateraz polícia špecifikovať nechce, stále prebiehajú procesné úkony. "Vzhľadom na citlivosť prípadu a prebiehajúce úkony bližšie informácie nie je možné poskytnúť," vysvetlil Pavlik. 

Pozrite si aj podobnú reportáž z Nových Zámkov. Osemmesačná Lucka, ktorej telo našli zakopané v záhrade, nechýbala ani doktorom či úradom: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:20 NAJLEPŠIE POČASIE
05:25 Noviny TV JOJ
06:15 RANNÉ NOVINY
05:30 Súdna sieň
06:20 Súdna sieň
07:40 Panelák VIII.
05:00 Kutyil s.r.o. II.
05:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
06:20 POLICAJTI V AKCII
05:15 Tashiho svet
05:30 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
05:45 Ruby z dúhy I.
05:50 Příšerákovi
07:35 Můj kamarád delfín
09:15 Zůstaň nablízku