FOTO: Kuriózna nehoda. "Trochu" si vypil a skončil s autom na boku

FOTO: Kuriózna nehoda. "Trochu" si vypil a skončil s autom na boku

PREŠOV / Veľká noc bez vodičáku. Takto skončil vodič, ktorý vo štvrtok večer havaroval na ceste medzi Prešovom a Veľkým Šarišom. S alkoholom v dychu sa s autom prevrátil na bok. Našťastie nikoho nezranil.

"Po príchode na miesto zásahu sa nachádzalo vozidlo na boku prevrátené, vodič bol mimo vozidla v opatere RZP. My sme zabezpečili vozidlo proti úniku prevádzkových kvapalín," informoval o nehode veliteľ zásahu Ľuboš Kreheľ. 

​Auto s bratislavským evidenčným číslom na boku a mimo auta vodič s pozitívnou dychovou skúškou. Nečudo, že z auta po nehode zrejme cez okno vypadli okrem mobilného telefónu aj malá fľaša vodky a plechovkové pivo.

Po dychovej skúške mu príliš do reči nebolo. "47-ročný vodič bol podrobený dychovej skúške s výsledkom viac ako dve promile," priblížila hovorkyňa KR PZ v Prešove Jana Ligdayová. 

Kam mal vodič namierené, a to dokonca v čase zákazu bezdôvodných presunov, nevedno. Našťastie nikomu ani sebe nespôsobil žiadne vážne zranenia a našťastie sa viezol v aute sám, aj keď na zadnom sedadle mal detskú sedačku.

Autu späť na kolesá museli pomáhať hasiči. Kým vodič sa z miesta nehody odviezol na zadnom sedadle policajného auta, havarované auto skončilo na odťahovke.

Vodič skončil s autom na frekventovanom chodníku. Za nehodu podľa jeho slov môže mačka: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Prvé oddelenie II.
09:00 Súdna sieň
07:30 Panelák VII.
08:40 Simpsonovci XXIII.
09:05 Simpsonovci XXIII.
07:35 OCHRANCOVIA
08:30 OCHRANCOVIA
09:40 Prvé oddelenie II.
07:50 Sníček
08:05 Okido I.
08:15 Viking Vicky
07:10 Kapitán Trueno a Svatý Grál
09:15 Království surikat: Příběh začíná
10:40 Velký draft