Manželia z Levíc zomreli v ten istý deň, no každý na inom mieste. Dôvodom boli zdravotné ťažkosti

Manželia z Levíc zomreli v ten istý deň, no každý na inom mieste. Dôvodom boli zdravotné ťažkosti

LEVICE / Manželský pár z Levíc zomrel na zdravotné ťažkosti, ukázala to pitva. O záhadnej smrti sme informovali v pondelok. Zomreli presne v rovnakom čase, ale každý na inom mieste. 61-ročný muž skonal na chodbe v paneláku. O rok mladšia manželka v byte.

61-ročného muža prepustili večer z nemocnice. Manželka mu však po príchode neotvárala, a tak mu nezostávalo nič iné ako si ustlať na chodbe. Nehybné telo muža našli ráno na chodbe susedia. Záchranári už len skonštatovali smrť. Policajti sa po príchode na miesto chceli skontaktovať s jeho manželkou. Tú objavili bez známok života ležať v kuchyni bytu.


Podľa informácií TV JOJ pitva ukázala, že mužovi praskol vred na pažeráku. Manželka zas tak nešťastne spadla, že si udrela hlavu a utrpela poúrazové krvácanie do mozgu.


Je možné, že žena spadla v čase, keď jej búchal manžel na dvere a chcela mu otvoriť. Polícia vec vyšetruje ako zločin zabitia. Trestné stíhanie bude zrejme v tomto prípade zastavené. "Rozhodneme po doručení znaleckého posudku," vyjadrila sa hovorkyňa KR PZ Nitra Renáta Čuháková.

Manželov, ktorí podľa susedov spolu prežili celý život, si tak smrť našla v rovnakom čase a iba pár metrov od seba. "Poriadne ma to prekvapilo, keď aj žena všetci sme boli z toho vyhúkaní," vyjadrila sa Patrícia, suseda zosnulých manželov.

Viac o záhadnej smrti manželov z Levíc sa dozviete v nasledujúcom VIDEU:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
09:35 Súdna sieň
06:20 POLICAJTI V AKCII
07:30 Panelák VII.
08:40 Simpsonovci XXIII.
06:40 Dovidenia, stará mama! II.
07:30 POLICAJTI V AKCII
08:25 POLICAJTI V AKCII
06:55 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
07:10 Požiarnik Sam IX.
07:20 Požiarnik Sam IX.
05:40 Tajemství úspěchu
07:40 Psí poslání
09:35 Hluboká voda