Záhadná smrť manželského páru v Leviciach. Prípad už vyšetruje polícia

Záhadná smrť manželského páru v Leviciach. Prípad už vyšetruje polícia

LEVICE / Záhadná smrť manželského páru v Leviciach. Telo 61-ročného muža našli susedia na chodbe v spoločných priestoroch. Polícia objavila v byte aj mŕtvu o rok mladšiu manželku. Prípad vyšetrujú ako zločin zabitia.

Podľa informácií televízie JOJ muža odviezli do nemocnice s podozrením na infarkt. Večer ho prepustili domov. Manželke sa však nevedel dobúchať a preto si ustlal na chodbe. Nadránom sa s ním ešte rozprával sused, ktorý išiel z práce.

"Našiel ho tu sa ho pýtal a mu povedal že nechali ma tu, to bolo celé, čo povedal, si ľahol a myslel, že je opitý," hovorí suseda Patrícia. 

Ráno po deviatej hodine išla suseda vyniesť smeti. Otvorila dvere a videla, že sused nehybne leží na zemi. Mladá žena aj s mamou zalarmovali pomoc. Nejavil už známky života.

Najprv som si myslela, že je opitý, ale mamina do neho džugla nohou a bol tuhý," opísala Patrícia. Po príchode sa polícia snažila zabúchať mužovej manželke, tá však neotvárala. Do bytu sa dostali pomocou náhradných kľúčov. Keď prišli policajti do bytu, v ktorom býval nebohý muž, v kuchyni našli ležať aj manželku.

"Začali sme vo veci trestné stíhanie pre zločin zabitia," informovala policajná hovorkyňa Renáta Čuháková. Záhadná smrť oboch manželov prekvapila aj obyvateľov bytovky. Poriadne ma to prekvapilo, že aj žena všetci sme boli z toho vyhúkaní, že aj on. 

Obhliadajúci lekár príčinu smrti určiť nevedel a nariadil pitvu. Okolnosti polícia vyšetruje.

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

12:55 INKOGNITO
14:10 NIKTO NIE JE DOKONALÝ
15:35 OCHRANCOVIA
12:30 NA CHALUPE
13:35 Prvé oddelenie
14:30 Dr. LUDSKY
12:50 Vtierka Sam
13:45 Kosti
14:35 Dr. House VII.
12:55 Knihy od Stonožky
13:05 Ruby z dúhy I.
13:25 Viking Vicky
12:35 Cirque du Soleil: Vzdálené světy
14:15 Věčně mladá
16:20 Tygr a sníh