Kukláči v Bytči zadržali mladého muža. V škodovke mu našli striekačky s kryštalickou látkou

Kukláči v Bytči zadržali mladého muža. V škodovke mu našli striekačky s kryštalickou látkou

BYTČA / V stredu večer kukláči a žilinskí kriminalisti zadržali v Bytči 26-ročného Filipa, majiteľa reklamnej agentúry a zaistili v jeho kancelárii marihuanu. V odhaľovaní drogovej trestnej činnosti pokračovali kriminalisti aj vo štvrtok večer.

V uličke neďaleko priemyselnej zóny krátko pred polnocou zastavili zamaskovaní policajti škodovku, v ktorej sa viezol mladý muž.

Vodič (21) až do príchodu kriminalistického technika a psa na vyhľadávanie omamných látok stál s putami na rukách opretý o auto. O druhej ráno prehľadali policajti škodovku aj zadržaného muža, z kapsičky vytiahli striekačky s obsahom kryštalickej látky. "Bol zaistený sušený materiál a kryštalické látky," potvrdil Radko Moravčík hovorca KR PZ Žilina. Zaistený materiál bude podrobený expertíznemu skúmaniu.

Policajti zadržali aj mužovu partnerku, v cele ale ani jeden z nich nakoniec nezostal. "Dve osoby boli po vykonaní procesných úkonov prepustené na slobodu," povedal Radko Moravčík. Obvinení zatiaľ neboli, to sa ale po výsledkoch expertízy môže zmeniť. 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:50 Pod povrchom
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:40 Panelák VII.
05:35 DEDIČSTVO
06:25 Kutyil s.r.o.
07:25 POLICAJTI V AKCII
06:00 Rozprávanie o víle Amálke
06:05 Bob staviteľ
06:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
06:05 William a Kate: Královské zásnuby
07:25 Footloose: Tanec zakázán
09:25 Prázdniny!