Muž mal fyzicky zaútočiť na manželku. Po príchode policajtov vykrikoval, že každého zabije

30.11.2019 12:57 Noviny.sk Krimi
Muž mal fyzicky zaútočiť na manželku. Po príchode policajtov vykrikoval, že každého zabije Zdroj: Polícia SR
KOCEĽOVCE / Na svoju manželku mal zaútočiť a rodine sa vyhrážať, že ju zabije. Takéto oznámenie prijala polícia v Košiciach v piatok popoludní na linke 158. Keď hliadka dorazila na miesto, muž bol zamknutý v izbe a spoza dverí kričal na zasahujúcich policajtov a rodinu. Vyhrážať sa začal aj mužom zákona.

Incident sa odohral v obci Koceľovce. 65-ročný muž mal pod vplyvom alkoholu niekoľkokrát fyzicky zaútočiť na svoju manželku a rodine sa vyhráža zabitím. Keď policajti dorazili do domu, muž bol zamknutý v izbe a vykrikoval na hliadku aj rodinných príslušníkov, aby okamžite odišli preč. Začal sa im dokonca vyhrážať, že ich zastrelí. "Jeden z rodinných príslušníkov mužom zákona potvrdil, že 65-ročný muž môže mať v izbe strelnú zbraň a dýku," košická informovala polícia. 

Policajti si okamžite privolali posily - dorazili PMJ-čkari a j Pohotovostný policajný útvar s vyjednávačom. Následne PMJ- čkari vošli aj so psovodom do domu. To ale započul podozrivý muž za dverami a z izby začal vykrikovať, že zabije a zastrelí každého, kto vstúpi do izby. "Muž nereagoval ani na opakované výzvy policajtov, aby upustil od protiprávneho konania. Vo vyhrotenej situácii bolo nevyhnutné okamžite konať," informovala ďalej polícia. 

Policajti ani sekundu neváhali a na izbe vykopli dvere. Muž sedel na posteli s rukami skrytými pod perinou. Policajti v zmysle zákona použili hrozbu služobnou zbraňou. Na to sa muž postavil z postele a snažil sa zaútočiť na policajtov a neustále opakoval, že ich pozabíja. Policajtom sa ho, aj cez jeho odpor, nakoniec podarilo spacifikovať. Muža už rieši príslušný policajný útvar. 

Pozrite si reportáž o hrozivom prípade. Žena sa vyhrážala svojim deťom:

Zdroj: noviny.sk/Polícia SR

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

20:25 ŠPORT
20:30 NAJLEPŠIE POČASIE
20:35 Nebezpečná láskavosť
20:25 Panfilovci - 28 hrdinov
23:00 Na návšteve
01:00 Krvavá Machetta Apačov
20:10 Hawaii Five-0 X.
21:00 Hawaii 5.0 X.
21:55 Kravaťáci VIII.
20:25 Krtko
20:30 Medzi nami zvieratkami
20:35 Bob a Bobek králiky z klobúka
20:15 Plán útěku
22:15 Země zatracených
00:00 Strážce spravedlnosti I.