Protidrogový zásah pred očami desiatok ľudí. Medzi zadržanými skončil aj niekdajší černákovec Sklíčko

Protidrogový zásah pred očami desiatok ľudí. Medzi zadržanými skončil aj niekdajší černákovec Sklíčko

BANSKÁ BYSTRICA / Priamo v centre Banskej Bystrice sa pred očami desiatok okoloidúcich odohrala policajná razia. Na zemi skončili spútaní traja muži. Jedným z nich je aj niekdajší černákovec prezývaný Sklíčko. Kriminalisti zaistili podozrivé látky a všetko je už na expertíze.

Zásah prebehol priamo na ulici v centre mesta, pred očami desiatok náhodných okoloidúcich. Tí sa tak stali svedkami policajnej razie zameranej na drogy.

Troch mužov zadržali kriminalisti priamo na parkovisku, prekvapili ich pri predávaní drogy. Jedným z mužov, ktorý skončil spútaný, je aj bývalý Černákovec s prezývkou Sklíčko.

Všetci traja sedeli na zemi s putami na rukách. Parkovisko zatiaľ obsadili policajti aj záchranári, na niekoľko metrovej ploche sa rozložili kriminalisti a zaisťovali stopy.

Medzi vecami, ktoré u zadržanej trojice našli, je aj sušená rastlina, zatavená striekačka s podozrivou látkou, finančná hotovosť a papierové skladačky.

Zaistené drogy poslali na expertízu 

Zaistené látky už poslali na expertízu. "Zaistené boli podozrivé látky, ktoré boli zaslané na expertízne skúmanie, pričom predbežná expertíza potvrdila prítomnosť metamfetamínu a tiež THC," potvrdila hovorkyňa KR PZ BB Petra Kováčiková. 

Všetkých troch zadržaných predviedli na policajné oddelenie. 53 ročného muža, u ktorého našli drogy, už aj obvinili. "V tomto prípade bolo začaté trestné stíhanie pre zločin drogovej trestnej činnosti, z ktorého už bolo vznesené obvinenie 53 ročnému banskobystričanovi. Prípad je ďalej v štádiu vyšetrovania," zhodnotila Kováčiková. 

Pozrite si aj autentické zábery z podobnej policajnej razie: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:20 Prvé oddelenie
05:40 DIVOKÉ KONE II.
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:00 POLICAJTI V AKCII
05:45 Profesionáli VI.
06:20 TIPOS INFO
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
05:50 Pohledný mizera
07:30 Valerian a město tisíce planet
09:55 To nejsi Ty