Protidrogový zásah pred očami desiatok ľudí. Medzi zadržanými skončil aj niekdajší černákovec Sklíčko

Protidrogový zásah pred očami desiatok ľudí. Medzi zadržanými skončil aj niekdajší černákovec Sklíčko

BANSKÁ BYSTRICA / Priamo v centre Banskej Bystrice sa pred očami desiatok okoloidúcich odohrala policajná razia. Na zemi skončili spútaní traja muži. Jedným z nich je aj niekdajší černákovec prezývaný Sklíčko. Kriminalisti zaistili podozrivé látky a všetko je už na expertíze.

Zásah prebehol priamo na ulici v centre mesta, pred očami desiatok náhodných okoloidúcich. Tí sa tak stali svedkami policajnej razie zameranej na drogy.

Troch mužov zadržali kriminalisti priamo na parkovisku, prekvapili ich pri predávaní drogy. Jedným z mužov, ktorý skončil spútaný, je aj bývalý Černákovec s prezývkou Sklíčko.

Všetci traja sedeli na zemi s putami na rukách. Parkovisko zatiaľ obsadili policajti aj záchranári, na niekoľko metrovej ploche sa rozložili kriminalisti a zaisťovali stopy.

Medzi vecami, ktoré u zadržanej trojice našli, je aj sušená rastlina, zatavená striekačka s podozrivou látkou, finančná hotovosť a papierové skladačky.

Zaistené drogy poslali na expertízu 

Zaistené látky už poslali na expertízu. "Zaistené boli podozrivé látky, ktoré boli zaslané na expertízne skúmanie, pričom predbežná expertíza potvrdila prítomnosť metamfetamínu a tiež THC," potvrdila hovorkyňa KR PZ BB Petra Kováčiková. 

Všetkých troch zadržaných predviedli na policajné oddelenie. 53 ročného muža, u ktorého našli drogy, už aj obvinili. "V tomto prípade bolo začaté trestné stíhanie pre zločin drogovej trestnej činnosti, z ktorého už bolo vznesené obvinenie 53 ročnému banskobystričanovi. Prípad je ďalej v štádiu vyšetrovania," zhodnotila Kováčiková. 

Pozrite si aj autentické zábery z podobnej policajnej razie: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:00 Kutyil s.r.o.
05:45 Krimi
06:20 Noviny TV JOJ
05:10 Súdna sieň
05:55 Súdna sieň
06:50 Súdna sieň
05:30 Keď je pečenie umenie III.
05:55 Keď je pečenie umenie III.
06:25 Hľadá sa dom pre milionárov - New York VII.
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
06:15 Dívka z románu
07:55 Princ Krasoň
09:30 Dámský klub