V Bratislave vypukol obrovský požiar. V provizórnom prístrešku uhorela jedna osoba

V Bratislave vypukol obrovský požiar. V provizórnom prístrešku uhorela jedna osoba

BRATISLAVA / V piatok v nočných hodinách zasahovali v Podunajských Biskupiciach záchranné zložky. Za budovami totiž horel trávnatý porast. V plameňoch sa ocitol aj provizórny prístrešok a požiar sa do štatistík zapíše ako tragický.

Bolo krátko pred ôsmou hodinou večer, keď dostali hasiči hlásenie, že na Dvojkrížnej ulici v Podunajských Byskupiciach horí. Plamene bolo vidieť aj spoza budovy. K požiaru ihneď vyrazili a zakrátko prišli aj policajti. "Bolo zistené, že nejde o požiar porastu, ale o požiar provizórneho prístrešku," informovala hovorkyňa hasičov Zuzana Farkasová.  Hasiči po príchode na miesto dostali požiar rýchlo pod kontrolu. Po následnom prezretí objektu zistili, že sa tam nachádza obhorené ľudské telo.  "Po likvidácii udalosti odovzdali miesto príslušníkom polície na ďalšie vyšetrovanie," pokračovala hovorkyňa hasičov. 

Či išlo o muža alebo ženu nevedeli zistiť. Všetko, čo by mohlo určiť totožnosť osoby totiž zhorelo tiež. "Obhliadajúci súdny lekár z dôvodu rozsiahlych popálenín na tele nevedel na mieste učiť príčinu smrti. Z uvedeného dôvodu bola pre zistenie presnej príčiny smrti nariadená pitva," dodala hovorkyňa polície Veronika Slamková. 

Pozrite si prípad o mužovi, ktorý uhorel v letnej kuchyni:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

21:40 INKOGNITO
22:55 HESLO
23:35 Myšlienky vraha IV.
20:25 Pláž
22:50 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
22:55 OKTAGON MAGAZÍN
21:50 C.S.I.: Kriminálka Miami I.
22:45 18 ROKOV S TV JOJ
22:50 Spravodlivosť v krvi X.
22:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
22:40 Požiarnik Sam VIII.
22:55 Okido I.
20:15 Legenda o ztraceném městě
22:25 Nádech pro lásku
00:15 Blue Valentine: Milostný příběh