Líder OĽaNO Igor Matovič mal nehodu na diaľnici

Líder OĽaNO Igor Matovič mal nehodu na diaľnici Zdroj: SITA
BRATISLAVA / Poslanec Igor Matovič havaroval. Šéf hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti predpoludním šoféroval v smere z Trnavy do Bratislavy. K stretu viacerých áut došlo na úrovni Bernolákova. O incidente poslanec informoval na sociálnej sieti, no podrobnosti opísal aj pre TV JOJ.

Igor Matovič nestihol prísť na čas do práce. Jednak mal plánovanú tlačovú besedu, ale zamrzelo ho aj to, že zmeškal viaceré hlasovania v parlamente. Dorazil tam až po odovzdaní svojho auta v servise."Nuž aj taký je život," napísal vo svojom statuse Igor Matovič. 

Práve v národnej rade televízií JOJ k incidentu poskytol rozhovor. Povedal, že najazdil už viac ako milión kilometrov, no toto je jeho prvá havária. Zážitok z diaľnice opísal takto. "Zrazu zápcha, dobrzďujem, išiel jak blázen a do mňa buchol. So mnou to až tak nepohlo, on nadskočil asi meter ale nič príjemné," opísal. 

Asi hodinu a pol sa na diaľnici v dôsledku tejto havárie tvorili kolóny. K zraneniam nedošlo. Polícia však žiadne informácie neposkytuje, keďže nejde o dopravnú nehodu, ale len o škodovú udalosť. Poslanec pre televíziu JOJ ďalej uviedol, že v servise škodu na jeho aute odhadli na približne 10 tisíc eur.

Zdroj: noviny.sk/facebook- Igor Matovič

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

10:50 Súdna sieň
12:00 NOVINY O 12:00
12:30 TOP STAR
11:25 NA CHALUPE
12:35 Prvé oddelenie
13:05 Prvé oddelenie
10:55 Vražedné čísla I. + II.
12:00 Kosti VIII.
13:00 Kosti VIII.
11:15 Jahôdka a jej kamaráti III.
11:40 Kúzlovanie
12:00 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
10:25 Barva vítězství
12:45 Bella a Sebastian 3: Přátelé navždy
14:30 The Circle