Brutálna bitka na Obchodnej ulici: Muža mal napadnúť len 17-ročný mladík

Brutálna bitka na Obchodnej ulici: Muža mal napadnúť len 17-ročný mladík

BRATISLAVA / Na Obchodnej ulici v Bratislave znova došlo k brutálnemu napadnutiu. Celý incident zachytávajú bezpečnostné kamery. 29-ročného muža pred jednou z prevádzok s občerstvením napadol mladík. Podľa záberov ho udieral päsťami a kopal do oblasti hlavy. Upozorňujeme, že zábery nie sú vhodné pre maloletých a citlivých divákov.

Policajná hliadka dostala oznámenie o bitke v centre Bratislavy krátko po desiatej večer. Podľa doterajších informácií bol 29- ročný muž pred jednou z prevádzok s občerstvením fyzicky napadnutý 17-ročným mladíkom. "Poškodeného fyzicky napadol údermi päsťou ako aj kopmi nohou do oblasti hlavy. Útočník z miesta následne utiekol v smere na Poštovú ulicu," informovala polícia. 

Policajti o pár minút neskôr muža našli, odmietal spolupracovať a chcel odísť. Ukázalo sa, že bol aj zjavne pod vplyvom alkoholu. "Z tohto dôvodu mu boli priložené služobné putá po nasadení ktorých bol 17-ročný muž eskortovaný na príslušné oddelenie Policajného zboru," informovala ďalej polícia. Napadnutého 29-ročného muža na mieste ošetrili záchranári a previezli ho do jednej z bratislavských nemocníc. Mladíkovi zrejme neprekážalo ani to, že muža napadol rovno pod bezpečnostnou kamerou a v blízkosti novootvorenej stanice mestskej polície.

"Vyšetrovaním okolností tohto incidentu, ako aj vyvodením trestno-právnej zodpovednosti voči konkrétnej osobe sa v súčasnej dobe zaoberajú policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave I," uzavrela nateraz prípad polícia. 

Najvýraznejším konfliktom, ktorý sa skončil tragicky, bola smrť nevinného človeka - Henryho Accordu, ktorého brutálne napadol minulý rok nadránom 26. mája Juraj Hossu. Dokopal ho do hlavy a ešte si dobitého mladíka aj odfotil. Nočných útokov je stále viac. Mnohé sú zamerané na cudzincov, s rasistickým podtónom. Ani útok pomäteného muža nožom na policajtov a ich následná streľba, k dobrému menu ulice nepomohli. Ľudia sa na sociálnych sieťach pýtajú: "Chcete ďalšieho Henryho, aby sa tu už niečo zmenilo?" 

Viac o nočnom živote na Obchodnej ulici, ako aj novej policajnej stanici sa dozviete v reportáži TU:

Zdroj: noviny.sk/Polícia SR

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

06:15 Ranné noviny
08:35 PRESTRETÉ
09:30 SKUTOČNÉ PRÍBEHY
05:55 Súdna sieň
07:20 Panelák IX.
08:45 Kosti IX.
06:35 Policajti v akcii
07:55 Policajti v akcii
09:15 Prvé oddelenie
07:10 SpongeBob v nohaviciach VIII.
07:35 Najmenší slon na svete
07:45 Slávny lovec Pampalini
06:05 O myšce a medvědovi
07:35 Království surikat: Příběh začíná
09:05 Lord of the Dance