Dievča muselo otcovi (40) privolať v lese pomoc. Zachrániť sa ho už nepodarilo

Dievča muselo otcovi (40) privolať v lese pomoc. Zachrániť sa ho už nepodarilo

ROVNÉ / Obrovský žiaľ prežíva rodina z obce Rovné. 40-ročný muž sa vybral do lesa aj so svojou 7-ročnou dcérou. Práve statočné dievčatko privolalo milovanému otcovi pomoc. Záchranári bojovali o jeho život viac ako pol hodinu, žiaľ, nepodarilo sa im ho zachrániť.

Nešťastie sa stalo popoludní, asi tri kilometre nad obcou Rovné v mimoriadne náročnom teréne. "Jednotka OR HAZZ Humenné bola privolaná na technický výjazd k pacientovi, o ktorom sme nevedeli v akom je stave," informoval  Eduard Atilla Becz, veliteľ zásahu hasičov. Záchranári by sa so sanitkou do nedostupného terénu pre množstvo blata nedostali. S transportom im pomohli hasiči. "K pacientovi sme sa dostali, doviezli a transportovali sme tam aj rýchlu záchrannú službu," pokračoval Becz. 

Podľa ich slov sa muž nachádzal za volantom traktora. Desiatky minút sa ho záchranári snažili oživovať. "Začalo sa oživovať a po 30 minútach už lekár musel skonštatovať smrť," dodal veliteľ hasičov Becz. "Polícia začala v danej veci trestné stíhanie pre prečin usmrtenia," informoval policajný hovorca Igor Pavlik. Čo presne bolo príčinou úmrtia a za akých okolností k nemu došlo, vyšetruje polícia.

Zdroj: noviny.sk/TVJOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
18:35 C.S.I.: Kriminálka New York VIII.
19:30 ŽREBOVANIE
19:40 TIPOS INFO
18:55 Súdna sieň
20:10 Tlkot srdca
21:00 C.S.I.: Kriminálka New York VIII.
19:20 Bob staviteľ XV. - XVIII.
19:35 Volám sa Caillou V.
20:00 Ferdo Mravec
18:40 Andy Summers - Autobiografie
20:15 FILM TÝDNE: PREMIÉRA: Všechny prachy světa
22:35 Bavme se o sexu