Policajti našli bezvládne telo muža s bodnou ranou. Zranenia si údajne nespôsobil sám

Policajti našli bezvládne telo muža s bodnou ranou. Zranenia si údajne nespôsobil sám

Archívna reportáž
embed kód
ŽELEZNÁ BREZNICA / Kriminalisti už od rána vyšetrujú prípad v obci Železná Breznica. V dome našli bezvládne telo staršieho muža s bodnou ranou. Podľa lekára si muž zranenia nespôsobil sám.

Hrozivý nález v Železnej Breznici, smrť 70-ročného starého mládenca je pre miestnych šokom. V kaluži krvi, so smrteľným poranením v oblasti hrudníka ho v sobotu ráno našiel jeho známy. Antona, ktorý žil vo veľkom rodičovskom dome sám, musel niekto napadnúť v noci, susedia ho ešte deň predtým videli. "Dnes dopoludnia našli v dome mŕtvolu 70-ročného muža s bodným poranením hrudníka," potvrdila hovorkyňa KR PZ Banská Bystrica, Mária Faltániová.

Miesto činu obsadili krajskí aj okresní kriminalisti a vyšetrovatelia. Celé okolie domu uzavreli a ohradili policajnými páskami, všetko prehľadali. "Na mieste bola vykonaná obhliadka miesta činu a stále prebiehajú ďalšie procesné úkony," informovala Mária Faltániová. V rukách majú vraždenú zbraň, v dome našli zakrvavený nôž.

Susedia o nebohom hovoria iba v dobrom. Starý mládenec prežil v Železnej Breznici celý život. S kamarátmi chodieval na pivo, no v posledných dňoch si nikto nič podozrivé nevšimol. "Dobrý bol, neoženil sa, ale dobrý bol. Pri pive a pri poháriku sa kamaráti nájdu vždy, on zvykol aj zaplatiť ostatným," povedal sused.​

Policajti počas dňa vypočuli viacero ľudí, či mohol byť medzi nimi aj prípadný páchateľ, ale polícia zatiaľ nezverejnila. "V prípade bola nariadená súdna pitva, vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie ešte nie je možné poskytnúť ďalšie informácie," dodala Mária Faltániová.

V prípade obvinenia z vraždy v Hlohovci padlo obvinenie:

Zdroj: noviny.sk/SITA

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

09:30 Súdna sieň
10:20 Súdna sieň
11:25 Aféry
09:30 Simpsonovci I.
10:00 Najlepšie svetové videá V.
11:15 Áno, šéfe USA II.
09:50 Nákupné maniačky
11:10 UHÁDNI MÔJ VEK
12:20 Vražedné Miami
09:45 Strážca vesmíru Roger
10:00 Rev a motoroví miláčikovia I.
10:25 Požiarnik Sam VIII.
08:45 Martin a Venuše
10:35 Góóól! III.
12:20 Princ Krasoň