Vladimír tragicky zahynul pri páde zo strechy domu v Michalovciach

Vladimír tragicky zahynul pri páde zo strechy domu v Michalovciach

MICHALOVCE / Práca na streche rodinného domu v Michalovciach sa pre 64-ročného Vladimíra skončila tragicky. Muž spadol z približne osem metrovej výšky. Aj napriek rýchlemu zásahu záchranárov zraneniam na mieste podľahol.

Nešťastie sa stalo na dome, ktorý majitelia momentálne renovujú. 64-ročný muž im vraj bol pomáhať s maľovaním strechy. Stalo sa mu to však osudným.

"Došlo k pádu 64-ročného miestneho muža zo strechy jedného z rodinných domov," hovorí Lenka Ivanová, hovorkyňa KR PZ Košice.

Vladimír spadol na zem z asi osem metrovej výšky. Pri páde utrpel vážne poranenia. Na pomoc mu prišli záchranári, ktorí ešte bojovali o jeho život, no žiaľ bezvýsledne.

"Po príchode na miesto zdravotníckeho zásahu bola záchranármi vykonávaná bezodkladne rozšírená resuscitácia. I napriek snahe záchranárov, následne s poľutovaním lekár konštatoval smrť," dodáva Andrea Hirjak, hovorkyňa záchranárov.

Obhliadajúci lekár predbežne cudzie zavinenie vylúčil. Na zistenie presnej príčiny smrti nariadil pitvu. Na mieste zasahovali policajti a tiež aj kriminalistický technik, ktorý miesto pádu zdokumentoval. Presné okolnosti, za akých k tragédii došlo zatiaľ známe nie sú.

Lenka Ivanová hovorí: "Polícia v tejto súvislosti začala trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia."  

Pád z mnohometrovej výšky sa takmer vždy končí tragicky:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
18:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III.
19:30 ŽREBOVANIE
19:35 Profesionáli
18:00 Súdna sieň
19:00 Súdna sieň
20:10 Myšlienky vraha II.
18:10 SUPER KARAOKE
18:50 Viking Vicky
19:00 Ruby z dúhy I.
16:45 Napříč časem
18:30 Zlatokopka
20:15 Pád Bílého domu