Vladimír tragicky zahynul pri páde zo strechy domu v Michalovciach

Vladimír tragicky zahynul pri páde zo strechy domu v Michalovciach

MICHALOVCE / Práca na streche rodinného domu v Michalovciach sa pre 64-ročného Vladimíra skončila tragicky. Muž spadol z približne osem metrovej výšky. Aj napriek rýchlemu zásahu záchranárov zraneniam na mieste podľahol.

Nešťastie sa stalo na dome, ktorý majitelia momentálne renovujú. 64-ročný muž im vraj bol pomáhať s maľovaním strechy. Stalo sa mu to však osudným.

"Došlo k pádu 64-ročného miestneho muža zo strechy jedného z rodinných domov," hovorí Lenka Ivanová, hovorkyňa KR PZ Košice.

Vladimír spadol na zem z asi osem metrovej výšky. Pri páde utrpel vážne poranenia. Na pomoc mu prišli záchranári, ktorí ešte bojovali o jeho život, no žiaľ bezvýsledne.

"Po príchode na miesto zdravotníckeho zásahu bola záchranármi vykonávaná bezodkladne rozšírená resuscitácia. I napriek snahe záchranárov, následne s poľutovaním lekár konštatoval smrť," dodáva Andrea Hirjak, hovorkyňa záchranárov.

Obhliadajúci lekár predbežne cudzie zavinenie vylúčil. Na zistenie presnej príčiny smrti nariadil pitvu. Na mieste zasahovali policajti a tiež aj kriminalistický technik, ktorý miesto pádu zdokumentoval. Presné okolnosti, za akých k tragédii došlo zatiaľ známe nie sú.

Lenka Ivanová hovorí: "Polícia v tejto súvislosti začala trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia."  

Pád z mnohometrovej výšky sa takmer vždy končí tragicky:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

08:35 PRESTRETÉ
09:40 PRESTRETÉ
10:40 Súdna sieň
07:40 Panelák VIII.
09:00 Kosti V.
09:55 Kosti V.
07:45 POLICAJTI V AKCII
09:00 Prvé oddelenie II.
09:30 Prvé oddelenie II.
08:35 Máša a medveď III.
08:40 Máša a medveď III.
08:50 Rapotáčik 2
07:35 Můj kamarád delfín
09:15 Zůstaň nablízku
10:55 Tygr a sníh