Motorkár v rýchlosti narazil do zvodidiel. Jeho telo vymrštilo do priekopy

Motorkár v rýchlosti narazil do zvodidiel. Jeho telo vymrštilo do priekopy

BECKOV / Tridsaťdvaročný motorkár havaroval na ceste medzi Novým Mestom nad Váhom a Beckovom. Muž zrejme nezvládol riadenie a narazil do zvodidiel. Jeho telo vymrštilo o niekoľko metrov ďalej do priekopy.

Zradný úsek, na ktorom vyhasol už nejeden život motocyklistu síce dobre poznal, napriek tomu sa aj jemu stal osudným. Motorkár po náraze do zvodidiel zostal bezhybne ležať v priekope pri ceste. Tam ho podľa informácií TV JOJ našli cyklisti, ktorí tadiaľ prechádzali. Tých mal 32- ročný Marek pár minút predtým obiehať. Mužovi poskytli prvú pomoc a privolali záchranku.

Marek pochádzal z obce Trenčianske Stankovce."K dopravnej nehode malo dôjsť tak, že 32-ročný motorkár jazdiaci na motocykli značky Yamaha pri prejazde ľavotočivou zákrutou ho vynieslo mimo cesty a následne narazil do zvodidiel," vyjadril sa hovorca polície Pavol Kudlička. 

Na miesto okamžite dorazili všetky záchranné zložky. Lekár na mieste, žiaľ, skonštatoval smrť. Utrpel ťažké rozsiahle zranenia. Po páde z motocykla u neho dokonca došlo k amputácii jedného chodidla. Napriek snahe záchranárov sa ho už oživiť nepodarilo.

Cesta druhej triedy bola v tomto úseku čiastočne neprejazdná, polícia riadila premávku len v jednom jazdnom pruhu. Okolnosti dopravnej nehody na mieste vyšetroval aj súdny znalec. Ten nevylúčil, že jednou z hlavných príčin tragédie bola neprimeraný rýchlosť.  

K tragickej nehode došlo aj pri Košiciach. O život prišli štyria ľudia:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

15:50 POLICAJTI V AKCII
16:50 NAŠI IV.
17:30 NOVINY
15:50 Simpsonovci XXVII.
16:20 Simpsonovci XXVII.
16:50 Dvaja policajti
15:55 Skutočný génius
16:55 Slnečno, sem-tam vraždy II.
17:55 Súdna sieň
15:40 Lovci drakov
16:05 Malý Elvis a priatelia
16:35 Sníček
14:10 Valerian a město tisíce planet
16:35 Kuchař srdcem
18:25 Než přišla bouře