Smrteľná nehoda. Vodič v plnej rýchlosti nabúral do betónového piliera

Smrteľná nehoda. Vodič v plnej rýchlosti nabúral do betónového piliera

BRATISLAVA / Tragédia v Bratislave. Vodič osobného auta narazil do betónovej mostnej konštrukcie. Z vraku museli šoféra bez známok života vystrihnúť hasiči.

K tragickej dopravnej nehode došlo v piatok pred poludním na vjazde do Bratislavy v smere zo Svätého Jura. Vodič auta narazil čelne do betónového piliera. 38-ročný František išiel na Suzuki SX4 okolo 11-tej po Púchovskej ulici v smere do centra mesta. Zo zatiaľ nezistených príčin vybočil z jazdného pruhu a narazil do betónovej konštrukcie. Na mieste nešťastia neboli vidieť žiadne stopy po brzdení. Suzuki narazilo do betónového piliera vodičovou stranou v plnej rýchlosti. Podľa našich informácií z miesta nehody šofér išiel minimálne 100 km za hodinu. V úseku je pritom 80. František nemal šancu náraz prežiť a ťažkým zraneniam podľahol na mieste. Pomôcť mu už nedokázali ani privolaní záchranári. V aute sa viezol sám. Muž zostal v zdemolovanom vraku zakliesnený a museli ho z neho dostať až privolaní hasiči. 

To, či 38-ročný František narazil do betónového piliera vedome, alebo za volantom zaspal prípadne mu prišlo zle ukáže až ďalšie vyšetrovanie. "Okolnosti a príčiny tejto dopravnej nehody sú v súčasnej dobe v štádiu objasňovania," informovala Veronika Slamková, hovorkyňa KR PZ Bratislava. 

Polícia tragickú nehodu dokumentovala desiatky minút. Úsek bol prejazdný v jednom jazdnom pruhu. Hasiči urobili na aute protipožiarne opatrenia. Po vrak prišla v popoludňajších hodinách odťahová služba.

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:30 Noviny TV JOJ
06:20 Krimi
06:55 Noviny TV JOJ
05:40 MOJA PRVÁ DOVOLENKA
07:00 MOJA PRVÁ DOVOLENKA
08:10 Zvláštne puto
05:50 Hľadá sa dom pre milionárov Los Angeles XI.
06:50 Hľadá sa dom pre milionárov Los Angeles XI.
08:40 Hľadá sa dom pre milionárov - New York VI.
05:35 Jahôdka a jej kamaráti III.
06:00 Marvin, stepujúci koník II.
06:15 Timothy ide do školy
05:35 Já a ty
07:20 O myšce a medvědovi
08:50 Který je ten pravý?