Policajná naháňačka skončila nehodou. S autom nakoniec skončil v poli

Policajná naháňačka skončila nehodou. S autom nakoniec skončil v poli

Po naháňačke s policajtmi zišiel z cesty, narazil do stromu a skončil v poli. embed kód
TRNAVA / Policajná naháňačka sa pri Trnave skončila nehodou. Vodič, ktorého policajti prenasledovali vyletel s autom z cesty. Preletel chodníkom, ktorým denne prechádzajú ľudia. Vodič bol pod vplyvom alkoholu.

Incident sa stal krátko pred 17-tou hodinou. Muž parkoval pri obchode na Zelenečskej ulici. Mladého muža si všimli okoloidúci. Podľa polície videli zle zaparkované auto a vo vnútri spiaceho vodiča. Na miesto bola privolaná policajná hliadka. Keď si od neho vypýtali doklady, dupol na plyn a hliadke začal unikať. Policajti okamžite smerovali za ním.

"PMJ-čkári sa snažili auto zastaviť pomocou výstražného zvukového a svetelného výstražného zariadenia," vysvetľuje trnavská hovorkyňa policajtov Martina Kredatusová. 25 ročný muž z okresu Sobrance aj napriek výstrahám pokračoval ďalej.

Uháňal smerom na Hrnčiarovce nad Parnou. Neďaleko obce však náhle zišiel z cesty. Potom, ako zišiel z cesty, narazil do stromu. S autom nakoniec skončil v poli. Auto prerazilo kríky, konáre a zastavilo sa až približne po pätnástich metroch. Na mieste zasahovali aj hasiči a záchranári.

"Utrpel úraz hornej končatiny a po ošetrení bol transportovaný do nemocnice," približuje hovorkyňa Operačného stredisko záchrannej zdravotnej služby Alena Krčová. "Dychovou skúškou mu bolo zistené požitie alkoholu 1,15 promile," dodáva Kredatusová. 

V tomto prípade môžeme hovoriť, že išlo o šťastie v nešťastí

Chodníkom, ktorým muž preletel so svojim autom, denne chodia chodci, cyklisti a rodiny s deťmi. V tej chvíli bol však prázdny. "Mladý muž bol obvinený z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, za čo mu môže hroziť odňatie slobody na jeden rok," hovorí Kredatusová. 

Náhaňačka na východnej hranici Slovenska skončila zadržaním 12 migrantov z Bangladéša. Viac vo videu: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:00 Noviny TV JOJ
05:55 Krimi
06:25 Noviny TV JOJ
05:10 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
07:00 NOVÁ ZÁHRADA
05:00 Prvé oddelenie II.
05:20 DEDIČSTVO
06:05 MacGyver
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:10 Sníček
05:20 Jahôdka a jej kamaráti I.
06:15 Popelky
07:50 Vyškolena láskou
09:30 Arrietty ze světa půjčovníčků