Emila museli záchranári ratovať dvakrát. Nakoniec zomrel

Emila museli záchranári ratovať dvakrát. Nakoniec zomrel

SMIŽANY / Emila zo smižianskej osady ratovali záchranári dvakrát počas jedného dňa. Poriadne opitého ho vzali na urgentný príjem do spišskonovoveskej nemocnice. Po vyše dvoch hodinách k nemu mierili záchranári opäť. Ležal bez známok života na frekventovanej štvorprúdovke.

Bezvládne telo na kraji cesty objavil jeden z okoloidúcich vodičov. Okamžite zavolal záchranné zložky. Záchranári sa po príchode ešte snažili Emila oživiť. "U muža boli prítomné jasné známky smrti. privolaný lekár musel skonštatovať smrť," uviedla hovorkyňa záchranárskej služby Katarína Načiniaková.

Emil z urgentného príjmu svojvoľne odišiel. Ako dlho tam bol, nie je zatiaľ známe. Rovnako ako ani to, čo stálo za jeho smrťou. Prípad dokumentovali policajní nehodovkári, aj kriminalistický technik. Do úvahy pripadá viacero verzií. Buď muž skolaboval, alebo spadol z chodníka nad cestou. Možné je tiež, že ho nevedomky zachytili niektorý z vodičov. Emil mal krvavú ranu na čele.

Čo sa v skutočnosti s mužom, ktorý bol len pár hodín pred objavením prevezený do nemocnice, budú musieť zistiť policajti.

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

12:35 Anjel strážny
14:25 Víchor
16:50 Doba ľadová: Veľkonočné prekvapenie
12:00 Honba za drahokamom
14:30 Nožnicovoruký Edward
16:35 Profesionáli III.
13:40 Vtierka Castle II.
14:30 Dr. House VI.
15:25 Slnečno, sem-tam vraždy I.
14:10 Medzi nami zvieratkami
14:20 Rybičky Flip a Flap
14:25 Sníček
13:20 On je fakt boží!
15:10 Popelky
16:50 Kde je Albert?