Na tom istom mieste sa v priebehu niekoľkých hodín stali dve nehody

Na tom istom mieste sa v priebehu niekoľkých hodín stali dve nehody

BRATISLAVA / Na diaľnici D2 sa stali dve nehody kamiónov. Kým jednu zadokumentovali a odpratali, stala sa na tom istom mieste ďalšia. Pri prvej z nich začal kamión horieť, pri tej druhej sa zranila jedna osoba.

Nehoda sa stala na diaľnici D2 v smere z Bratislavy do ČR. Kamión zišiel z cesty, prevrátil sa a začal horieť. Pravdepodobne pri nehode sa na kamióne poškodili palivové nádrže a tie vzápätí začali horieť. Požiar sa rýchlo rozšíril a poškodil náves i kabínu kamióna. Zasahovali hasiči z Malaciek, ktorí požiar zlikvidovali. 

Po nehode zostali na ceste rozsypané fľaše s nápojmi. Diaľnica bola asi hodinu neprejazdná, následne sprejazdnili jeden jazdný pruh. Keď sa už situácia začala stabilizovať aj na obchádzkovej trase, došlo na tom istom kilometri diaľnice k ďalšej nehode tentokrát dvoch kamiónov. Vodič narazil do zadnej časti pred ním idúceho nákladného vozidla. Podľa informácii od hasičov sa zranila jedna osoba. Náklad z návesov opäť zablokoval cestu a vodiči úsek opäť obchádzali cez Malacky. Situácia sa stabilizovala až vo večerných hodinách.

Pozrite si archívnu reportáž.

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

11:20 DIVOKÉ KONE
12:30 DIVOKÉ KONE
13:50 Súdna sieň
10:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
12:15 Mutanti II.
13:25 Hoď svišťom
12:00 Columbo
14:00 JAG IV.
15:00 Policajt z L.A.
12:10 Príšerky zo skúmavky
12:30 Albert pozná prírodu najlepšie
12:55 Agi Bagi
11:35 Love and Mercy
13:45 Tankový prapor
15:15 Kdybych měl křídla