Na tom istom mieste sa v priebehu niekoľkých hodín stali dve nehody

Na tom istom mieste sa v priebehu niekoľkých hodín stali dve nehody

BRATISLAVA / Na diaľnici D2 sa stali dve nehody kamiónov. Kým jednu zadokumentovali a odpratali, stala sa na tom istom mieste ďalšia. Pri prvej z nich začal kamión horieť, pri tej druhej sa zranila jedna osoba.

Nehoda sa stala na diaľnici D2 v smere z Bratislavy do ČR. Kamión zišiel z cesty, prevrátil sa a začal horieť. Pravdepodobne pri nehode sa na kamióne poškodili palivové nádrže a tie vzápätí začali horieť. Požiar sa rýchlo rozšíril a poškodil náves i kabínu kamióna. Zasahovali hasiči z Malaciek, ktorí požiar zlikvidovali. 

Po nehode zostali na ceste rozsypané fľaše s nápojmi. Diaľnica bola asi hodinu neprejazdná, následne sprejazdnili jeden jazdný pruh. Keď sa už situácia začala stabilizovať aj na obchádzkovej trase, došlo na tom istom kilometri diaľnice k ďalšej nehode tentokrát dvoch kamiónov. Vodič narazil do zadnej časti pred ním idúceho nákladného vozidla. Podľa informácii od hasičov sa zranila jedna osoba. Náklad z návesov opäť zablokoval cestu a vodiči úsek opäť obchádzali cez Malacky. Situácia sa stabilizovala až vo večerných hodinách.

Pozrite si archívnu reportáž.

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

20:30 NAJLEPŠIE POČASIE
20:35 DELUKSE
21:35 ČAU, LUJZA!
20:25 Za nepriateľskou líniou
22:50 Zradca
22:50 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:10 Dr. House II.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
20:30 Robošváb III.
20:55 Príbehy dvoch myší II.
21:20 Bobove dobrodružstvá na pláži
20:15 Fakjů pane učiteli
22:20 Mapy ke hvězdám
00:05 Město 44