Pri Nových Zámkoch došlo k tragickej nehode, zomrel jeden človek

Pri Nových Zámkoch došlo k tragickej nehode, zomrel jeden človek

DVORY NAD ŽITAVOU / Pravdepodobne nepozornosť zapríčinila v sobotu popoludní aj nehodu pri Dvoroch nad Žitavou, pri ktorej prišiel o život 41-ročný vodič. Na suchej ceste, za slnečného počasia, vošiel do protismeru, kde v tom čase prichádzalo iné auto.

Cesta medzi obcami Dvory nad Žitavou a Jasová je momentálne pre nehodu uzavretá. Zrazili sa tu Octavia a Audi. Podľa informácií televízie JOJ nehodu neprežil jeden človek, ďalší piati sú zranení. 

Vodič čierneho Audi, ktorý sedel v aute sám, mal podľa svedkov predbiehať auto idúce pred ním. Síce na rovnom úseku, ale pred malým kopčekom sa v protismere zrazil s Octaviou, v ktorej sedelo 5 ľudí. Čelná zrážka mala fatálne následky, zo šiestich zranených sa jeden už domov nikdy nevráti.

"Po našom príchode boli všetky zranené osoby mimo vozidiel, jedného sme resuscitovali, bohužiaľ, neúspešne, štyroch ťažko zranených postupne odvážali sanitky a jedného zraneného zobral vrtuľník," opísal veliteľ zásahu Pavol Mucha. Zrážku neprežil 41-ročný vodič, ktorý autom prešiel do protismeru. Vodič auta idúci vo svojom jazdnom pruhu sa podrobil dychovej skúške s negatívnym výsledkom. Príčina tragickej dopravnej nehody je v štádiu vyšetrovania.

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

12:50 INKOGNITO
14:00 NIKTO NIE JE DOKONALÝ
15:35 Extrémni žgrloši III.
12:30 NA CHALUPE
14:10 Prvé oddelenie
14:40 EXTRÉMNE PRÍPADY
13:45 Kosti
14:30 Dr. House VII.
15:25 C.S.I.: Kriminálka Miami I.
13:50 Volám sa Caillou V.
14:10 Medzi nami zvieratkami
14:20 Rybičky Flip a Flap
12:55 Cesta za králem trollů
14:50 Který je ten pravý?
16:40 Red Dog - psí legenda