Sedemročný chlapec na štvorkolke narazil do Jeepu. Dieťa utrpelo ťažké zranenia

12.06.2019 10:45 Noviny.sk Krimi

Sedemročný chlapec na štvorkolke narazil do Jeepu. Dieťa utrpelo ťažké zranenia

Archívna reportáž
V utorok sa stala záhadná nehoda motorkára. Policajti na mieste zrážky našla zraneného, ten ale nemal pri sebe žiadnu mašinu. embed kód
TRÁVNICA / Dopravní policajti z Nových Zámkov prijali oznámenie o dopravnej nehode, ktorej účastníkom bol len sedemročný chlapček na štvorkolke.

​K udalosti došlo v obci Trávnica (v novozámockom okrese) na Cintorínskej ulici. Šesťdesaitštyriročný vodič Jeepu Grand Cherokee zbadal dieťa na štvorkolke a s autom zastal.

Chlapča však zišlo z parkoviska pri bytovke rovno na cestu a narazilo do Jeepu. Pri nehode došlo k ťažkému zraneniu dieťaťa. Okolnosti a mieru zavinenia dopravnej nehody polícia vyšetruje.

Blížia sa prázdniny – čas plný hier a oddychu. Každé dieťa má rado bicyklovanie, korčuľovanie a vozenie sa na kolobežke, alebo skateboarde.

"Poznajú však deti pravidlá cestnej premávky natoľko, aby mohli byť jej účastníkmi aj bez dozoru dospelých? Vedia napríklad to, ktoré chodníky sú vyhradené pre cyklistov, poznajú základné dopravné značky, semafor a jednoducho to, ako sa majú správať na ceste. Myslíte v lete na to, že v tomto období počet detských úrazov stúpa," píše sa v stanovisku polície na sociálnej sieti.

Zdroj: noviny.sk/polícia SR

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:30 Noviny TV JOJ
06:20 Krimi
06:55 Noviny TV JOJ
05:40 MOJA PRVÁ DOVOLENKA
07:00 MOJA PRVÁ DOVOLENKA
08:10 Zvláštne puto
05:50 Hľadá sa dom pre milionárov Los Angeles XI.
06:50 Hľadá sa dom pre milionárov Los Angeles XI.
08:40 Hľadá sa dom pre milionárov - New York VI.
05:35 Jahôdka a jej kamaráti III.
06:00 Marvin, stepujúci koník II.
06:15 Timothy ide do školy
05:35 Já a ty
07:20 O myšce a medvědovi
08:50 Který je ten pravý?