Po čelnej zrážke skončilo sedem osôb v nemocnici. Podľa informácií TV JOJ po vodičovi dodávky mala pátrať polícia

Po čelnej zrážke skončilo sedem osôb v nemocnici. Podľa informácií TV JOJ po vodičovi dodávky mala pátrať polícia

SPIŠSKÁ BELÁ / Krik, detský plač i prosby o pomoc. Všetky záchranné zložky zasahovali pri nehode osobných áut. Pri nehode sa zranilo 7 osôb, z toho 3 deti. Na pomoc museli doraziť aj leteckí záchranári.

​Po nehode odviezli záchranári do nemocnice sedem zranených, z toho tri deti. "Keďže tu bol veľký počet ľudí, vyslobodzovalo sa vyberalo z vozidiel podľa závažnosti poranenia," vyjadril sa veliteľ zásahu hasičov Peter Brutovský. V dodávke sedeli dvaja dospelí a dve malé deti, v osobnom aute sedeli dvaja dospelí a jedno dieťa. Na miesto postupne prichádzali vozidlá rýchlej zdravotnej pomoci. 

"Účastníci tejto nehody utrpeli najmä poranenia končatín, hrudníka a úrazy hlavy. Po ošetrení záchranármi boli všetci prevezení do nemocnice v Poprade," informovala hovorkyňa záchranárov Alena Krčová. Úsek, ktorý je na hlavnom ťahu smerom do Starej Ľubovne bol uzavretý na približne dve hodiny. Policajti odkláňali dopravu cez Strážky. 

Podľa prvotných zistení muž, ktorý sedel za volantom osobného auta pravdepodobne dostal mikrospánok, prešiel do protismeru a čelne narazil do dodávky. Podľa informácií TV JOJ vodič dodávky nehodu nespôsobil, no problémy s políciou bude mať aj on. Údajne bol v pátraní pre nenastúpenie do výkonu trestu. Bližšie okolnosti nehody polícia stále vyšetruje. 

Pred pár dňami došlo k nehode osobného auta s motorkárom. V aute sedelo aj dieťa. Viac v reportáži TU:

Zdroj: noviny.sk/HaZZ/TVJOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

07:05 Doba ľadová 2
08:55 Kráľ Škorpión 2: Návrat kráľa
11:15 Deň po tom
08:05 Mačka a pes
10:30 Zvedený učiteľkou
12:50 VŠETKO ČO MÁM RÁD
07:35 Hľadá sa dom pre milionárov - New York VII.
08:50 Vraždy v Brokenwoode IV.
11:20 Knight Rider
08:15 Viking Vicky
08:35 Máša a medveď I.
08:45 Jojko oslávencom
07:55 Princ Krasoň
09:30 Dámský klub
11:25 Phoebe v říši divů