Vážna dopravná nehoda na východnom Slovensku. Štyria ľudia sú zranení

Vážna dopravná nehoda na východnom Slovensku. Štyria ľudia sú zranení

BREKOV / Ráno sa medzi Strážskym a Brekovom stala vážna dopravná nehoda. Čelne sa pri nej zrazili dve osobné autá. Zranenia utrpeli až štyria ľudia, pričom dvaja z nich zostali v autách zakliesnení

Nehoda sa stala na mokrej ceste. Čelne sa tam zrazili dve osobné autá. Vodič jedného auta pravdepodobne po prejdení tiahlej zákruty prešiel do protismeru, kde sa zrazil s protiidúcim vozidlom. To skončilo po silnom náraze na zvodidlách. V havarovaných autách sa viezli štyria pasažieri. Do príchodu záchranných zložiek im pomáhali okoloidúci vodiči. Všetci účastníci nehody boli podľa svedkov pri vedomí.

"Všetci pacienti privezení z dopravnej nehody sú mimo ohrozenia života, hospitalizovaní s ľahšími a stredne ťažkými poraneniami," povedala Jana Fedáková, hovorkyňa zo siete nemocníc Svet zdravia. "Dopravná nehoda si vyžiadala štyroch zranených, ku ktorým sme bezodkladne vyslali záchranárov. Tých po ošetrení previezli do nemocníc v Humennom, Michalovciach a do Vranova nad Topľou. Utrpeli najmä úrazy hlavy a končatín," povedala hovorkyňa záchranárov Alena Krčová. 

Vodiči sa pre zranenia nemohli na mieste podrobiť dychovej skúške. Na zistenie požitia alkoholu im bola odobratá krv. Okolnosti nehody policajti vyšetrujú. Najhoršie na tom boli obaja vodiči, ktorí zostali za volantom zakliesnení. Z áut ich vyslobodzovali hasiči z Michaloviec aj Humenného. Všetkých štyroch ľudí napokon previezli záchranári do okolitých nemocníc. Presnú príčinu zrážky vyšetrujú policajti.

V Banskej Bystrici sa stala kuriózna nehoda. Pozrite si archívne video:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

08:00 NAŠI IV.
09:30 PRÁZDNINY IV.
09:45 MILÁČIKOVO
07:30 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME
08:40 NOVÁ ZÁHRADA
09:40 NA CHALUPE
07:20 Keby bolo keby 2
08:25 Keby bolo keby 2
09:50 Áno, šéfe! USA V.
08:20 Viking Vicky
08:35 Máša a medveď III.
08:40 Máša a medveď III.
07:25 Zkratky ke štěstí
09:15 Až vyjde měsíc
11:05 Dobrodružství Hucka Finna