Matka dvoch detí prišla o život. Havarovala neďaleko obce, kde bývala

Matka dvoch detí prišla o život. Havarovala neďaleko obce, kde bývala

KENDICE / Život matky dvoch malých detí v sobotu vyhasol neďaleko Kendíc na východnom Slovensku. Tridsaťsedemročná vodička neprežila vážnu nehodu. Havarovala neďaleko obce, kde býva.

Mladá žena sa viezla v aute sama. Za zákrutou vyletela z cesty a skončila v priekope. Havarovala len pár kilometrov od obce, z ktorej vyrazila na cestu. Privolaní záchranári a hasiči ju našli v zdemolovanom aute už bez známok života.

"Jednotka vyslobodila osobu z vozidla, lekár skonštatoval smrť," uviedol riaditeľ OR HAZZ Prešov Ľubomír Toďor. Záchranári už zranenej žene nedokázali nijako pomôcť. Auto, v ktorom sa viezla, bolo po nehode rozbité zo všetkých strán. "Jednotka vykonala protipožiarne opatrenia na vozidle," dodáva Toďor. 

"Prípadom sa bude zaoberať vyšetrovateľ OR PZ v Prešove," informuje hovorkyňa prešovskej polície Jana Ligdayová. Čo presne bolo príčinou tragickej nehody, je zatiaľ v štádiu vyšetrovania. Na miesto bol prizvaný aj znalec z odboru cestnej dopravy. Polícia začala v prípade trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. "Presná príčina dopravnej nehody ako aj okolnosti, za akých k nej došlo, bude známa až po skončení vyšetrovania," dodáva Ligdayová.

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:05 Prvé oddelenie II.
05:30 TOP STAR
05:50 Noviny TV JOJ
05:05 Súdna sieň
05:50 Súdna sieň
06:30 Súdna sieň
06:10 Rozum v hrsti
07:35 Dr. Dokonalý
08:30 Dr. Dokonalý
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:50 Příšerky z vesmíru
07:25 Americká Miss India
09:15 Velký draft