Matka dvoch detí prišla o život. Havarovala neďaleko obce, kde bývala

Matka dvoch detí prišla o život. Havarovala neďaleko obce, kde bývala

KENDICE / Život matky dvoch malých detí v sobotu vyhasol neďaleko Kendíc na východnom Slovensku. Tridsaťsedemročná vodička neprežila vážnu nehodu. Havarovala neďaleko obce, kde býva.

Mladá žena sa viezla v aute sama. Za zákrutou vyletela z cesty a skončila v priekope. Havarovala len pár kilometrov od obce, z ktorej vyrazila na cestu. Privolaní záchranári a hasiči ju našli v zdemolovanom aute už bez známok života.

"Jednotka vyslobodila osobu z vozidla, lekár skonštatoval smrť," uviedol riaditeľ OR HAZZ Prešov Ľubomír Toďor. Záchranári už zranenej žene nedokázali nijako pomôcť. Auto, v ktorom sa viezla, bolo po nehode rozbité zo všetkých strán. "Jednotka vykonala protipožiarne opatrenia na vozidle," dodáva Toďor. 

"Prípadom sa bude zaoberať vyšetrovateľ OR PZ v Prešove," informuje hovorkyňa prešovskej polície Jana Ligdayová. Čo presne bolo príčinou tragickej nehody, je zatiaľ v štádiu vyšetrovania. Na miesto bol prizvaný aj znalec z odboru cestnej dopravy. Polícia začala v prípade trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. "Presná príčina dopravnej nehody ako aj okolnosti, za akých k nej došlo, bude známa až po skončení vyšetrovania," dodáva Ligdayová.

Zdroj: noviny.sk

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

09:50 Súdna sieň
10:55 POLICAJTI V AKCII
12:00 NOVINY O 12:00
09:15 Profesionáli III.
10:15 Nákupné maniačky
11:50 NOVÉ BÝVANIE
09:45 Policajt z L.A.
11:00 MACGYVER: NOVÉ ČASTI II.
12:05 Neserte nám pestúnku II.
09:45 Strážca vesmíru Roger
10:00 Jahôdka a jej kamaráti II.
10:25 Požiarnik Sam VIII.
08:45 Skleněný zámek
11:05 Zátah
13:20 Tamara Dreweová