Alkohol, veľká rýchlosť a dve deti v aute. Nezodpovedný vodič skončil v rieke

Alkohol, veľká rýchlosť a dve deti v aute. Nezodpovedný vodič skončil v rieke

HNÚŠŤA / Muž bol pod vplyvom alkoholu, nemá vodičský preukaz a aj napriek tomu jazdil. 32-ročný muž mal v aute dokonca dve maloleté deti. Jeho nezodpovedná jazda sa skončila dopravnou nehodou. Ešte pred tým poškodil aj dve iné auta.

V policajnej cele sedí 32-ročný vodič, ktorého obvinili z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky a z prečinu ublíženia na zdraví. Svojou nezodpovednou jazdou v pondelok ohrozil nielen seba a dvoch malých chlapcov, ale aj iných vodičov.

​V Hnúšti podvečer najprv narazil do zaparkovaného auta. Na mieste ale nezastal a pokračoval v jazde. Následne narazil do pred ním idúceho auta. Ani vtedy ale nezastal a pokračoval v jazde. Podľa svedka išiel veľmi rýchlo. Následne prešiel do protismeru, vošiel do priekopy a auto sa prevrátilo a skončilo v rieke.

V aute vtedy sedeli dvaja chlapci vo veku 10 a 13 rokov, pričom jeden z nich bol jeho syn. Na mieste zasahovali dve posádky záchranárov, ktorí odviezli chlapcov do nemocnice. Vodič sa pri nehode nezranil. Policajti mu pri dychovej skúške zistili alkohol a nafúkal viac ako jedno promile. Taktiež zistili, že muž nie je držiteľom vodičského oprávnenia. 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

14:15 Kúpili sme ZOO
16:50 Rozpáľ to v Španielsku, šéfe!
17:45 NAŠI IV.
15:30 Mladí farmári II.
16:40 Môj bratranec Vinny
19:15 Simpsonovci XXVIII.
15:15 Nákupné maniačky
16:30 Nákupné maniačky
17:40 Nákupné maniačky
16:05 Malý Elvis a priatelia
16:35 Sníček
16:50 Emka to vie - Pozor drogy!
16:10 Domácnost naruby
17:55 Touha zvítězit
20:15 Plán pomsty