Alkohol, veľká rýchlosť a dve deti v aute. Nezodpovedný vodič skončil v rieke

Alkohol, veľká rýchlosť a dve deti v aute. Nezodpovedný vodič skončil v rieke

HNÚŠŤA / Muž bol pod vplyvom alkoholu, nemá vodičský preukaz a aj napriek tomu jazdil. 32-ročný muž mal v aute dokonca dve maloleté deti. Jeho nezodpovedná jazda sa skončila dopravnou nehodou. Ešte pred tým poškodil aj dve iné auta.

V policajnej cele sedí 32-ročný vodič, ktorého obvinili z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky a z prečinu ublíženia na zdraví. Svojou nezodpovednou jazdou v pondelok ohrozil nielen seba a dvoch malých chlapcov, ale aj iných vodičov.

​V Hnúšti podvečer najprv narazil do zaparkovaného auta. Na mieste ale nezastal a pokračoval v jazde. Následne narazil do pred ním idúceho auta. Ani vtedy ale nezastal a pokračoval v jazde. Podľa svedka išiel veľmi rýchlo. Následne prešiel do protismeru, vošiel do priekopy a auto sa prevrátilo a skončilo v rieke.

V aute vtedy sedeli dvaja chlapci vo veku 10 a 13 rokov, pričom jeden z nich bol jeho syn. Na mieste zasahovali dve posádky záchranárov, ktorí odviezli chlapcov do nemocnice. Vodič sa pri nehode nezranil. Policajti mu pri dychovej skúške zistili alkohol a nafúkal viac ako jedno promile. Taktiež zistili, že muž nie je držiteľom vodičského oprávnenia. 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
09:35 Súdna sieň
05:30 DIVOKÉ KONE
06:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:20 Rýchla rota Chipa a Dala
06:00 Profesionáli
06:55 Panelák
07:40 Panelák
06:15 Timothy ide do školy
06:25 Timothy ide do školy
06:40 Zubor Pompík
05:05 Cvokař
07:00 Jiný svět
08:45 Ztracený ráj