Rušňovodič zbadal ležať v koľajisku muža. Zrážke zabrániť nedokázal

Rušňovodič zbadal ležať v koľajisku muža. Zrážke zabrániť nedokázal

BERNOLÁKOVO / Po zrážke s vlakom na železničnej trati v Bernolákove prišiel o život muž. Pre nehodu bola obmedzená aj vlaková doprava v tomto úseku.

Nehoda sa stala pred pol desiatou večer. Vlak zrazil muža, ten bol na mieste mŕtvy. Podľa polície ho rušňovodič zbadal ležať v koľajisku. Súpravu zastaviť nedokázal, zrážkne nedokázal zabrániť. Mužovi už nedokázali pomôcť ani záchranári."Muž utrpel zrážkou devastačné zranenia nezlučiteľné so životom," informovala policajná hovorkyňa Veronika Slamková.

Vo vlaku bolo asi 80 ľudí. Nikto z nich sa nezranil. Hasiči privolali na miesto aj evakuačný autobus. Cestujúcich ním previezli do stanice v Bernolákove.

Policajti približne do polnoci zaisťovali stopy a dôkazy. Totožnosť nebohého muža zatiaľ nie je známa. Podľa informácií TV JOJ môže ísť o miestneho bezdomovca. Vlak, ktorý ho zrazil už ďalej nepokračoval. Podľa železníc mal pre nehodu meškanie jeden medzinárodný eurocity vlak, tri rýchliky a jeden osobný vlak. Zdržanie hlásili od 9 do 17 minút. Presné príčiny, za akých k tragickej zrážke došlo vyšetruje polícia.

Ľudia po asi hodine a pol čakania prešli po koľajách k evakuačnému autobusu: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

17:00 NOVINY O 17:00
17:40 Súdna sieň
19:00 Krimi
17:10 Profesionáli VII.
18:00 Profesionáli VII.
18:50 Fórky, vtipky XXVIII.
17:00 C.S.I.: Kriminálka New York V.
18:00 C.S.I.: Kriminálka New York V.
19:00 Najšpinavšie domácnosti II.
17:25 Dobrodružstvá Bolka a Lolka
17:40 Strážca vesmíru Roger
17:50 Rapotáčik 2
16:50 Všechno musí pryč
18:40 Vánoční show
20:15 Reportér